Aktuálně: 4 805 inzerátů175 966 diskuzních příspěvků17 777 uživatelů

Časopisy pro chovatele

Mouintain (neregistrovaný) 06.07.2023, 16:26:13 xxx.xxx.2.279

Odebíráte některý z časopisů? Který je lepší si předplatit,čsp.Papoušci nebo   Nová Exota? 

Alex66
Alex66 (60 příspěvků) 06.07.2023, 23:38:01 xxx.xxx.0.1

Já jsem spoustu let odebíral oba tyto časopisy. O něco kvalitnější se mi zdála Nová exota, ale tam je zase polovina obsahu o jiných druzích než o papoušcích takže polovina článků byla pro mě nezajímavá. Ale asi před dvěma lety se ve mě něco zlomilo a oba dva jsem zrušil. Zdálo se mi že je tam už za ty léta omíláno to samé pořád dokola. Mám ještě několik čísel co jsem nestačil přečíst a nějak se k tomu nemůžu dokopat.

Pouze čtenář (neregistrovaný) 08.07.2023, 16:38:12 xxx.xxx.6.287

Pravda je taková že Exota se rádoby tváří jako lepší z této dvojice, majitel se tak i prezentuje. ALE! Co do počtu článků opravdu o papoušcích to je spíš remíza. Protože jak píše ALEX v Exotě zaujímá podstatnou část jiné exot.ptactvo než papoušci. Toť můj skromný názor. Váš většinou pouze čtenář 🦜

Anonymní (neregistrovaný) 15.07.2023, 18:18:45 xxx.xxx.251.81

je to také smutné ale časopisům se zářná budoucnost moc nevěští. Dnes je vše v on-line světe, lidé čtú v MHD, na zastávkách atd z mobilu. Noviny apod.už je dnes přežitek starších. První to pochopila Fauny časopis, ostatní do čeká do pár let, bohužel.

tomáš (neregistrovaný) 16.07.2023, 05:59:40 xxx.xxx.184.99
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 15.07.2023, 18:18:45

vůbec nesouhlasím… já právě miluju tu možnost se na chvíli zastavit, dát si kafe a otevřít tištěný časopis, přečíst si něco zajímavého. Fauna skončila z důvodu změny majitele který vubec nemá s chovatelstvím nic společného a vůbec nepochopil o čem ten časopis a i www.stránky jsou… Já odebírám oba časopisy a odebírat budu i nadále, těch pár kaček ročně za to stojí. Jinak asi o trochu raději mám novou exotu, rád si přečtu i o např. zoborožcích, timáliích apod. Časopis Papoušci se mě zdá více zaměřený na mazlíčkáře, což já osobně vůbec nemusím, nadruhou stranu chápu, že to asi bude silná skupina předplatitelů.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.