Aktuálně: 4 831 inzerátů175 306 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

PRO LUKE 112

L.Dopitová (neregistrovaný) 24.04.2008, 21:58:10 xxx.xxx.132.38
Pane Říha,jaké mladé má váš pár korel-samice asi žlutá? a samec bělohlavý??Mně se také spároval bělohlavý samec se samicí strakou,ale zatím nesnesla ani jedno vejce.Už přes měsíc jsou stále v budce.Mám obavy jestli vůbec lze křížit tyto korely.Vy zřejmě mladé od nich míváte,jsou bez červených líček,nebo je to pomíchané?Chtěla jsem pár čistě bělohlavých-líbí se mi více a jeden pár obyč.Ale nemohla jsem sehnat bělohlavou samici a mezitím si obyč.samice vybrala bělohl.samce.Druhému samci jsem tedy koupila druhou přírodní samici.Ti již měli 4vejce-3čistá a ve čtvrtém mrtvé skoro vyklubané mládě.Děkuji za odpověď.Laďka
Obrázek
mah
mah (188 příspěvků) 25.04.2008, 20:03:42 xxx.xxx.146.245
musím upozornit že bělohlavé nejsou další druh korel, ale MUTACE. tudíž psát že je problém v párování... problém je asi stejný jako u párování ostatních mutací dohromady...
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 25.04.2008, 20:24:57 xxx.xxx.182.2
Ano to jsem zapoměl.Bělohlavé korely jsou jen mutacemi.Není to rozdíl druh.At už jde o přírodní či korelu lutino nebo albino a nebo bělohlavou vždy se jedná o stejný druh.Takže tyto korely jde křížit bez prblémů.Já osobně je zrovna " křížím " :).
L.Dopitová (neregistrovaný) 25.04.2008, 21:27:33 xxx.xxx.132.38
Ano,vím,že je to mutace,jen jsem četla,že odchovy nejsou tak bezproblémové z důvodu jejich přešlechtění.Budu tedy čekat a doufat...:)Děkuji a přeji zdravé odchovy.
L.Dopitová (neregistrovaný) 20.05.2008, 18:52:57 xxx.xxx.132.38
dOBRÝ DEN,CHCI SE JEN PODĚLIT O DALŠÍ"JOBOVKU"-MINULÝ TÝDEN MĚ DVA CHOVATELÉ PŘESVĚDČOVALI,ŽE STRAKA KORELA JE SAMEC.nEVĚŘILA JSEM-VŽDYŤ SE MAJÍ TAK RÁDI,JSOU SPOLU V BUDCE A NAVÍC STRAKA NEZPÍVÁ.....ZKUSILA JSEM JE ODDĚLIT A.....KATASTROFA-MĚLI PRAVDU.k BĚLOHLAVÉMU JSEM DOSTALA NA ZKOUŠKU BĚLOHLAVOU ALBÍNKU,ALE VŮBEC SI JÍ NEVŠÍMÁ.oBA SAMCI SEDÍ STÁLE U SEBE I KDYŽ KAŽDÝ V JINÉ VOLIÉŘE.dNES JSEM STRAKU ODVEZLA KE KAMARÁDOVI A UVIDÍM CO TO UDĚLÁ.tŘEBA SE BĚLOHLAVÝ SAMEC PROBERE(zatím od rána píská a píská),A NEBO BUDU MÍT VE VOLIÉŘE DVA KLUKY CO SE MAJÍ RÁDI..:) Jinak pár s přírodní samicí má již 4mladé-alespoň ti mi dělají radost.
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 24.05.2008, 10:28:19 xxx.xxx.182.2
Zdravím.Přeju hodně štěstí.Já bych je zkusil nechat v jedné voliéře ale dal bych tam i dvě samičky.A počkal jak se to vyvine.Pokud by se nic nezměnilo tak bych je rozdělil.Můj pár šedá x bílý lemovaný mají jedno mládě a to bude šedé...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.