Aktuálně: 4 796 inzerátů176 123 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Rosela penant

Anjos (neregistrovaný) 08.07.2023, 07:02:38 xxx.xxx.278.163

Dobry den,mam roselu penant. Koupila jsem mu zrni,ktere obsahuje slunecnice. Ale docetla jsem se, ze muze poskodit jatra. Muzete mi nekdo poradit ,ktere zrni mam koupit - znacku

David2013
David2013 (15 příspěvků) 08.07.2023, 09:06:16 xxx.xxx.192.87
Anjos:

Dobry den,mam roselu penant. Koupila jsem mu zrni,ktere obsahuje slunecnice. Ale docetla jsem se, ze muze poskodit jatra. Muzete mi nekdo poradit ,ktere zrni mam koupit - znacku


A kde jste se to dočetla, takovou moudrost? Samozřejmě, když budete podávat jen slunečnice, tak to může poškodit játra. Vy, ale píšete, že obsahuje. Tudíž to chápu tak, že jste mu koupila mix zrnin, kde je také slunečnice a tak je to v pořádku. Důležitá je vyvážená a pestrá strava, i ta slunečnice je potřeba. Pokud budete podávat jen samé ovoce, taky je to špatně. Takže mix zrnin i obsahující slunečnici, ovoce, zeleninu, něco zeleného co momentálně roste, větvičky stromů na okus, samozřejmě voda, sepiová kost, já dávám občas piškot, ořech. Chce to vyváženou stravu a selský rozum 😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.