Aktuálně: 4 675 inzerátů176 916 diskuzních příspěvků17 789 uživatelů

Seno

Anonymní (neregistrovaný) 15.07.2023, 20:00:09 xxx.xxx.251.23

Dobrý den, Vím, že je to poněkud hloupá otázka, ale z nejistoty se radši ptám, odkud berete seno, pokud si nemůžete sami vypěstovat? Já jsem dlouho dávala velké peníze za dovážené seno a slámu, ale připadá mi, že 600 Kč za seno za měsíc je hodně..... Napadlo mě ale, že bych mohla poprosit zdejší zemědělce, kteří chovají krávy o seno a slámu, je však toto seno vhodné i pro králíky? je to jedno a to samé? Děkuji. Hezký zbytek dne

Anonymní (neregistrovaný) 15.07.2023, 20:41:47 xxx.xxx.164.121

Je to úplně to samé. A pokud jím krmí někdo králíky, máte celkem jistotu, že bude kvalitní.

kometa
kometa (4357 příspěvků) 15.07.2023, 20:45:06 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Dobrý den, Vím, že je to poněkud hloupá otázka, ale z nejistoty se radši ptám, odkud berete seno, pokud si nemůžete sami vypěstovat? Já jsem dlouho dávala velké peníze za dovážené seno a slámu, ale připadá mi, že 600 Kč za seno za měsíc je hodně..... Napadlo mě ale, že bych mohla poprosit zdejší zemědělce, kteří chovají krávy o seno a slámu, je však toto seno vhodné i pro králíky? je to jedno a to samé? Děkuji. Hezký zbytek dne


Kamarádka kupuje seno od zemědělců pro koně. A pro holky má i 2 zakrslé králíky. Všichni žerou totéž.

acher
acher (673 příspěvků) 15.07.2023, 21:22:57 xxx.xxx.222.196

Také přikupujeme velké balíky sena i slámy od místního zemědělce,ale známe se léta,tak nám vždy prodá pěkné.Pokud se neznáte,doporučuji se poptat,případně si seno prohlédnout ,očichat.Letos by snad neměl být problém,že by sbalíkovali nedošušené seno a ono plesnivělo.Jinak samozřejmě králíkům nevadí.

Anonymní (neregistrovaný) 15.07.2023, 21:56:38 xxx.xxx.164.121

To myslíte, že králíkům nevadí pkesnivé seno? To bych si nelajsla nikomu. Pro králíky máme jen kvalitní seno, horší kvality ( nikoli plesnivé nebo prašné, nebo jinak chycené) máme třeba pro ovce, ty to snesou.

acher
acher (673 příspěvků) 15.07.2023, 22:45:18 xxx.xxx.222.196
Anonymní:

To myslíte, že králíkům nevadí pkesnivé seno? To bych si nelajsla nikomu. Pro králíky máme jen kvalitní seno, horší kvality ( nikoli plesnivé nebo prašné, nebo jinak chycené) máme třeba pro ovce, ty to snesou.


To jste špatně pochopil/a.Myšleno bylo seno od zemědělce.Proto jsem psala o poptání a zkontrolování.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.