Aktuálně: 4 978 inzerátů174 008 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Chov exotů na balkóně

Anonymní (neregistrovaný) 31.07.2023, 10:11:09 xxx.xxx.39.251

Mám sľúbeného vtáčika. Jedná sa o korelu chocholatú. Háčik je v tom že ju chcem chovať na balkóne. Chovateľ od ktorého ju v septembri budem brať tvrdí že korela môže byť na balkóne celý rok.V oblasti kde žijem klesajú teploty v zime aj pod - 25 stupňov. Je ten chovateľ normálny ?

Santi
Santi (165 příspěvků) 31.07.2023, 11:39:37 xxx.xxx.26.22

Jde o to na co je papoušek zvyklý a jestli se bude mít kam schovat. Určitě nemůže být celý den na sluníčku, dešti nebo v průvanu. -25°C není taky nijak komfortních. Já bych ho případně bral na zimu domu. Další věc, je kdo se mu na balkoně bude denně věnovat. Pokud pro něj nemáte vyhovující podmínky, tak si ho radši neberte.

Chovatel - rádce (neregistrovaný) 01.08.2023, 08:05:00 xxx.xxx.37.157

Dobrý den, je to tak jak píše Santi. Pokud dokážete na balkóně zajistit stín, když bude v létě pražit slunce a dokážete zajistit v zimě kryté místo před větrem a sněhem, tak mráz korele vadit nebude. V zimě budete muset často měnit vodu, když bude zamrzat.

kometa
kometa (4179 příspěvků) 01.08.2023, 08:08:25 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Mám sľúbeného vtáčika. Jedná sa o korelu chocholatú. Háčik je v tom že ju chcem chovať na balkóne. Chovateľ od ktorého ju v septembri budem brať tvrdí že korela môže byť na balkóne celý rok.V oblasti kde žijem klesajú teploty v zime aj pod - 25 stupňov. Je ten chovateľ normálny ?


Viz Santi. Korela je jako všichni papoušci společenský tvor a pokud bude na balkóně celé dny sám, tak bude křičet. Docela dost a docela nahlas. Sousedi budou určitě nadšení.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.