Aktuálně: 4 851 inzerátů175 002 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Rychle hltani

Anonymní (neregistrovaný) 06.08.2023, 19:40:27 xxx.xxx.4.39

Dobry den potreboval bych radu. Mame maleho krzence asi jako drobna fenka kokra. A temer pri kazdem zradle se cpe tak ze se ji nafukuje hrudnik, posledni zebra ji mohutne vystoupi a boky ze zhora vypada jako by se vcucavaly. To cele je doprovazeno funenim jakoby nemohla dychat. Vzdy chvily trva nez se vse srovna. Dost casto si odrihne. Misku ji davame do vyse kohoutku ale nema to temer vliv. Zkusily sme i krmeni po mensich davkach, a melo to maly efekt. Jenze to zase nevyhovuje jejimu traveni. Mam strach z prevraceni zaludku a taky ji videt jak lape po vzduchu neni nic prijemnyho. Co stim?

Anonymní (neregistrovaný) 06.08.2023, 19:53:32 xxx.xxx.61.107

Veterinář. Krmíte čím?

Mi
Mi (184 příspěvků) 08.08.2023, 14:13:20 xxx.xxx.99.155

Nám tak kdysi hltal kokr,který byl se svými sourozenci i staršími psy trochu dele.Bál se asi o jídlo.Po čase to přešlo.Zajistěte klid u žrádla,nehleďte na ni ani vy,neodebirejte hned misku.

Arosek
Arosek (264 příspěvků) 11.08.2023, 07:06:39 xxx.xxx.130.20
impact:

Protihltací miska a v ní zalít granule vodou?


Ehm … mi tak pripomnelo muj pokus o odnauceni hltani nasi Fretky.

Prvni den misku poctive vyblemcavala, druhy se na ni podivala z patra, capla ji za ousko a nez jsem rekla svec, otocila ji dnem vzhuru, vysypala obsah a zhltla ho ze zeme. 

Coz samozrejme nemusi byt pripad zadavatele, ona Fretka je takova trochu “specificka” 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.