Aktuálně: 4 852 inzerátů175 003 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Sokol Falco - snížení kvality masa??

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 17.08.2023, 14:24:04 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 17.08.2023, 13:52:33

Ale jooo, já tam v podstatě nešla tak nějak reklamovat, spíš původně se lidsky domluvit, přišlo mi i důležitější - pro jejich zpětnou vazbu, aby to věděli přímo od spotřebitele, ale paní mě poinformovala takhle pěkně, tak mi to zvedlo mandle, to prohlášení, že to, že to pejsek nejí není důvod k reklamaci.Co jinýho, než smrad a nepoživatelnost může být u jídla důvodem k reklamaci. Že se na obalu sloupla etiketa ? (nesloupla) prostě  ten přístup ke klientovi je zajímavej. Ať si trhnou nohou, evidentně nejsem sama - teď jsem se dozvěděla, že i konzervy jsou o něčem jiném, že ta konzerva plná masa už tam  má místo masa hodně jakýsi šťávy…….. tak holt nabrali jinej kurz. Kdybych nebyla útlocitná /odhlédněme, že nemám prostor/ , budu chovat zvířata na maso pro psy sama. Jenže sem útlocitná, takže by stejně neměli co žrát. Mně prostě vadí tenhle přístup  -  my nic, my nic, chyba není u nás.

Jojo, to s tím vysavačem máte asi pravdu, že to tak mají nastavený, aby to nešlo přes dvacet lidí a i my to právě přijde logický - protože zákazník může - resp. by mohl, protože výrobce to stejně nebere v potaz a tvrdí, zase že oni nic, oni nic, chyba není. - dojednat detaily problému přímo s výrobcem.

megi-the-pes
megi-the-pes (2228 příspěvků) 17.08.2023, 14:35:08 xxx.xxx.61.107

U spotřebního zboží je to takhle, jinak, no. Můžete k prodejci, ale i k výrobci, to je na dohodě.
Ale u jídla se má jít k prodejci, ještě lépe na tu stejnou pobočku a rychle.
Zas víte co, výrobce baleného masa někomu prodal kamion masa. Ten kupec to špatně skladoval, prodal pejskařům… a co má teď výrobce dělat? Co když jim volají desítky lidí denně? 🙂 Nevím, jen představa.
Pamatujete loni tu hrůzu, co popisovali lidé na iF, co bylo psům (a možná ještě je) z nepraných drštěk? 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 17.08.2023, 14:51:09 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 17.08.2023, 14:35:08

Megi jo, já vím, máte pravdu. Ale jak říkám, já tam nešla s tím, že jdu vyloženě reklamovat, i jsem dopředu říkala, že to smrdí ne zkažením ale.. a že dřív mi to psi jedli v pohodě, že … že… 

Kdyby to bylo zkažený tak to přes ty Žufriky vezmu, tohle je jiný, to jde opravdu za výrobou a proto jsem chtěla, aby to věděli, že třeby by řekal, já nevím, třeba prověříme to, mohla být špatná várka bla,bla, bla. A pani řekne takovejhle pěknej argument. To je na mě moc, prostě. Mám fakt plný zuby toho, jak se všichni vezou na vlně - odrbeme každýho, oškubeme každýho, my za nic neručíme ( teď to mám v přímým přenosu i doma ze strany muže svého, který s takovýmhle vykukem jedná, to by se člověk opravdu zvencnul - stejný jako s tím vysavačem - ukážete mu díru do něčeho, ale není to jejich chyba. Těm blbům v Conceptu nestačí k uznání toho, že je něco špatně a zboží na výměnu ani zaslaný (a i zas…ný 😀) vídejo. Chyba není u nich. A u koho asi? 

edit - ne to nevím, co bylo s držkama?

megi-the-pes
megi-the-pes (2228 příspěvků) 17.08.2023, 15:08:22 xxx.xxx.61.107

Neříkám, že nemáte pravdu, jo, chápu, taky bych to výrobci řekla… ale aj tomu prodejci. 
S tím vysavačem jsem se taky ztratila. 😀 Prodejce Vás poslal k výrobci? Jako že neřeší reklamace, ale místo něj ta značka? 
Jó, odrbeme každýho, to je teď poslední dva roky nejvíc, já už bych to řezala, už i mluvím sprostě… 😀
No, pár lidí koupilo dršťky pro psy, ale ne ze stejného obchodu… a psi dost hrozné trable z toho.

Anonymní (neregistrovaný) 17.08.2023, 22:01:36 xxx.xxx.20.138

Dnes falco hovězí s chrupavkou mix, nesmrdí to vůbec a fena spokojená, tak nevím kde je problém. 

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 17.08.2023, 22:09:04 xxx:xxx.f1c1:9e39

Já jsem od Falca brala léta, občas se něco drobně nepovedlo. Třeba to byla jen blbá šarže, neházela bych hned flintu do žita. Ale zrovna ty dršťky si pamatuju, asi před rokem a něco místo nepraných přišel hnus mix praných a zelených, matlalo se to, smrdělo to. Vyhodila jsem to.

acher
acher (663 příspěvků) 17.08.2023, 22:20:45 xxx.xxx.222.196
Zrzavci:

To teď nevím, musím se podívat.  Ale beru to pořád - vždycky to chovatelské balení - Žufrik myslím nikdy neměl dvě možnosti.  Ono to maso prostě i smrdí. Ne zkažením, ale prostě je to eklhaft. To fakt nikdy nebylo, stejně jako nikdy nesmrděla krůta jako hromada hnusnýho filé.


Beru kilovky balený po 6ks,chovatelské balení, co tedy mají v jejich prodejně ,je kuřecí žaludky,kuřecí stehna a kuřecí krky balení 2kg a celá kuřata 10kg,to jsem neměla,ale ty kilovky kupuji pořád,různé druhy.Teď jsem kupovala krůtu a jehně s hovězím a kuřecím a naprosto vpořádku.

Anonymní (neregistrovaný) 17.08.2023, 22:35:21 xxx.xxx.20.138
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 17.08.2023, 22:09:04

Držďky nepraný smrdí dost. Ano, taky třeba moje fena jemě mletý hovězí s droby nechtěla , ale hrubomletý ok. Jen jsem napsal, že já nemám problém  a hlavně paní co si stěžuje už tu byla upozorněná,   že se dělá hov.maso s chrup. a hov.maso s chrup mix , ale falco už to bez vnitřností (mix) nedělalá v 1 kg, ale  700 g. Aspoň to tak píšou na jejich webu. Tak jestli si to náhodou nepopletla a její pes prostě nechce vnitřnosti. 

Anonymní (neregistrovaný) 17.08.2023, 22:44:55 xxx.xxx.20.138

Špatně jsem to napsal, s vnitřnostmi  je mix ten je v 1 kg, bez 700g a je to svalovina s chrupavkou 😉

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 17.08.2023, 22:45:25 xxx:xxx.f1c1:9e39
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 17.08.2023, 22:35:21

Anonyme, já nemám problém s normálním puchem nepraných drštěk. Tenkrát ale ta dodávka byla totál ekl, matlavý voslizniny, který po rozmrazení smrděly zkaženě. Byly v tom zamíchaný i na pohled praný dršťky. 

Paní si nestěžuje, paní sonduje, jestli nemá někdo podobné zkušenosti. Jsme na diskuzi. Vetamix jsem brala před Falcem, kvalita se nedala srovnat. Falca se snažím zastávat, protože řadu let bylo fajn, i přes drobné chybičky. Snad tomu tak bude i nadále.

Anonymní (neregistrovaný) 17.08.2023, 23:01:34 xxx.xxx.20.138
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 17.08.2023, 22:45:25

Taky doufám, že budou ok. Né vše psům sedne, proto píšu ten rozdíl s vnitřnostmi a bez. Oni totiž dřív dělali jen jedno co vím , bez vnitřností a v 1 kg. Tak možná proto. Dnes už dělají ty dvě varianty.  

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 18.08.2023, 07:58:02 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 17.08.2023, 23:01:34

Anonyme - já jsem primárně řešila to, že to zapáchá - ne zkažené, ale nejspíš moc hrrr zabalené a zamražené, nevím. Moji psi nejsou úplně cimprdlíny -jen prostě na svém psu poznám, že něco vnímá špatně. A tohle přesně tak vnímá . Ty vnitřnosti byly až ten druhý důvod, protože to prostě vypadalo jinak, než to vypadalo dřív . Ale to je jedno, já prostě takovýhle přístup nemám ráda a jak zjišťuju, ke změně tam nějaké asi dochází obecně - viz i ty konzervy.

sutrik
sutrik (317 příspěvků) 18.08.2023, 08:58:03 xxx.xxx.161.25

Beru od Falca konzervy dlouhodobě, pro kočky už pár let před koupí štěněte. Nevnímám zhoršení kvality.  

Mražené maso od Falca neznám. Chystám se kupovat až v době, kdy vyřeším pořízení nové ledničky, a to zatím oddaluju a oddaluju. (Mrazák se mi do bytu nevejde, ani malý. Tak zatím maso kupuju v malém množství jen pro lidskou spotřebu a na dva dny.) 

PS: výrobna je o pár vesnic dál, už se štěndou v dosahu běžné délky procházek. Tak bych při zhoršení kvality došla na místo osobně 🙂

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 18.08.2023, 09:22:09 xxx.xxx.226.6
Anonymní:

Dnes falco hovězí s chrupavkou mix, nesmrdí to vůbec a fena spokojená, tak nevím kde je problém. 


Nejspíš jiná várka prostě. Dosud jsem taky nikdy problém neměla, proto jsem volala Falco rovnou.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 18.08.2023, 09:23:00 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 18.08.2023, 08:58:03

Já konzervy moc neznám, tohle byla zpráva od člověka, který je kupoval dlouhodobě. Kvalita v pořádku, ale masa asi méně, než bývalo.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.