Aktuálně: 4 852 inzerátů175 003 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Psí hotely

Arenka (neregistrovaný) 16.08.2023, 10:14:12 xxx.xxx.129.51

Dobrý den, mám několik otázek ke psím hotelům. Kolik jich u nás vlastně je a jak to v nich chodí ? Už jste je někdo využil? Co tam psi dělají mají nějaké aktivity? Jak tam může zůstat pes dlouho? Jak je to s krmením? A cena?

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 16.08.2023, 10:29:04 xxx.xxx.226.6

https://www.google.com/search?q=ps%C3%AD+hotel&rlz=1C1GCEB_enCZ946CZ948&oq=ps%C3%AD+hotel&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOTIGCAEQRRg80gEIMTQ5NWowajeoAgCwAgA&sourceid=chrome&ie=UTF-8

cena nutno obvolat, levné to nebude, přečíst recenze a hlavně dobře zauvažovat o tom, zda tam psa chci dát. Pro mě osobně pouze v nouzi nejvyšší, protože bych nevěděla, co,kdo se psem dělá, co pes zažil.  Jak to v nich chodí bude také čistě individuální, někde jen ubytování, někde zábava, někde v samostatném prostoru, někde v grupě dle chování……… to si prostě musíte zjistit. Zajet se tam podívat, příp. se zkusit spojit s někým, kdo tam psa měl. 

kometa
kometa (4226 příspěvků) 16.08.2023, 16:05:36 xxx.xxx.147.163
Arenka:

Dobrý den, mám několik otázek ke psím hotelům. Kolik jich u nás vlastně je a jak to v nich chodí ? Už jste je někdo využil? Co tam psi dělají mají nějaké aktivity? Jak tam může zůstat pes dlouho? Jak je to s krmením? A cena?


Viz Zrzavci. 

Je to stejné, jako když vybíráte tábor pro dítě. Více možností, různé úrovně.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.