Aktuálně: 4 826 inzerátů175 270 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů

Papoušek v pokoji

David (neregistrovaný) 10.05.2008, 15:36:07 xxx.xxx.67.200
Dobrý den,
chovám v bytě roselu a trošku mě zlobí když ji pustím z klece. Vyrobil jsem jí z větví odpočívadlo, na kterém také sedává. Ale nejvíce si bohužel oblíbila místa, kde se to zase moc nelíbí mně, jako na monitoru, na obraze apod. :-)
Nemáte nějaké tipy, jak papouška odnaučit sedávat na některých místech? díky
Hann
Hann (250 příspěvků) 10.05.2008, 19:35:58 xxx.xxx.129.11
Zdravím, můj papoušek vždy lozil za monitor a to se mi taky nelibilo a tak sem ho stale odhanel a on po case pochopil že tam proste nesmi. Jeo to kakariki a myslím že záleží i na druhu a osobnosti papouška. Tímto způsobem se odnaučil sedavat i na garniži v mém pokoji , v jiných místnostech může a tak si tam sedava. Zkuste treba papouška pokazde zavrit do klece, kdyz i prez neustale odhaneni bude mna monitor sedat . hann
David (neregistrovaný) 10.05.2008, 21:11:45 xxx.xxx.67.200
Ona jeste bohuzel neni moc ochocena a mam strach ji odhanet, aby se ruky potom nebala jeste vic.
Zavirani do klece bohuzel neridim moc ja, pokud si do klece nevleze sama, tak ji tam nedostanu :)
mm (neregistrovaný) 10.05.2008, 21:38:07 xxx.xxx.129.11
Vidim ze to mate uplne stejny problem jako sem mel ja . . . papouskovi je rok nebyl rucne dokrmen koupen ve zverimefu a taky neni moc ochoceny a rece nema rad takze zahaneni rukou je opravdu spatny napad . radeji nejakyma predmetama nebo ruku do necoha zahalte . Hann
hh (neregistrovaný) 10.05.2008, 21:39:57 xxx.xxx.129.11
jinak nevim kolik je papouskovi ? nejprve poradne ochocit a pak neco ucit . .
David (neregistrovaný) 10.05.2008, 21:54:30 xxx.xxx.67.200
rosele je asi 3/4 roku, je od chovatele, ale nedokrmovana. me se neboji, kdyz je volne pustena tak vetsinou prileti za mnou, prileti i na piskani, vleze na rameno atd. Ale jak pohnu rukou, tak hned zdrha :(
Proto se ji snazim pomalu priblizovat, nekdy kdyz ma opravdu dobrou naladu tka se necha i malinko podrbat nebo pohladit, ale to jen vyjimecne :) Z toho duvodu jsem se ptal, jakym zpusobem ji dat najevo, ze neco nesmi, aniz bych ji musel odhanet rukou. David
sunflowersman (neregistrovaný) 10.05.2008, 23:06:57 xxx.xxx.175.196
zdravím, tady se nabízí jediná možnost, budˇ se budete s papouškem tolerovat, nebo se budete navzájem přivádět do úzkých, počítejte s tím, že čím více vám bude papoušek otevřený, tím více bude chtít býs s váma

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.