Aktuálně: 4 821 inzerátů175 614 diskuzních příspěvků17 768 uživatelů

Materiál na krmítka

Láďa (neregistrovaný) 23.08.2023, 14:53:59 xxx.xxx.42.83

Dobrý den,  z jakého materiálu používáte krmítka pro vaši drůbež? Budou lepší plastová, keramická nebo plechová nebo z ještě jiného materiálu? Myslím krmítka na vodu, směs a šroty. Díky.

Buggyra
Buggyra (3250 příspěvků) 24.08.2023, 09:28:03 xxx.xxx.198.226

Mám plechovou remosku, kameninové nádoby, plastovou misku, litinovou pánev, dřevěné krmítko stlučené z prkýnek, ze všeho umějí jíst 🙂 Skoro hádám, že je jim to jedno. Kdybych pořizovala nové, vybrala bych to, co se mi bude nejlépe čistit a co slepice třeba nepřevrátí, pokud na to budou moci sedat a pokud to bude venku, aby vám do toho nelezli třeba ptáci nebo ježek. Teď si kamarádka koupila takové to dlouhé nerezové krmítko s mřížkou svrchu, ale ono to má takové záhyby, pod kterými se bude držet šmurajs, to by se mi nelíbilo, zlatá pánev 🙂

ančovička
ančovička (861 příspěvků) 24.08.2023, 11:52:08 xxx.xxx.122.106

Já mám krmitka pro slepice klasická plechová s mřížkou,aby slepice do krmitka nemohly šlapat a nanést tam špínu…krmítko je stabilni,nejde zvrhnout..potom mám ještě krmitla plastová,"zvony"..můžou se i zavěsit a velikost  se dá koupit podle potřeby.. tato jsou šikovná hlavně pro odchov kuřat..zvony mám pro kuřata i na vodu 👍

list
list (563 příspěvků) 24.08.2023, 11:59:32 xxx.xxx.200.115

Já mám plechové, dřevěné a betonové, ale když potřebuju slípky nechat den, dva bez dozoru, mám i tubusové plastové. Jinak v plechovým mají směs a do druhých dvou dávám mlsky - zbytky, odřezky a podobně se šrotem, takové to na vyzobání během chvíle. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.