Aktuálně: 4 827 inzerátů175 273 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů

Zakrslý králík

Myšička (neregistrovaný) 24.08.2023, 12:09:17 xxx.xxx.47.75

Dobrý den, mám od jara zakrslého králíčka. Je to náš mazel, věnujeme mu všechen volný čas ale nemůžeme jej mít kvůli alergii jednoho z členů uvnitř. Je venku v zahradní králíkárně s ostatními klasickými králíky, jen má svůj kotec. Může být takto venku držen i přes zimu když bude mrznout nebo menší králíček potřebuje více tepla? Děkuji moc za vaše úžasné rady.

kometa
kometa (4250 příspěvků) 24.08.2023, 12:16:13 xxx.xxx.147.163
Myšička:

Dobrý den, mám od jara zakrslého králíčka. Je to náš mazel, věnujeme mu všechen volný čas ale nemůžeme jej mít kvůli alergii jednoho z členů uvnitř. Je venku v zahradní králíkárně s ostatními klasickými králíky, jen má svůj kotec. Může být takto venku držen i přes zimu když bude mrznout nebo menší králíček potřebuje více tepla? Děkuji moc za vaše úžasné rady.


Kamarádka má zakrslíky v kotci v nezateplené koňské stáji. Bez průvanu. A zvládají to. Jenom musí mít dost sena a čistou vodu.

Elen (neregistrovaný) 30.08.2023, 16:49:42 xxx.xxx.233.23
Odpověď na příspěvek uživatele Myšička z 24.08.2023, 12:09:17

Já si myslím že to není moc dobré protože zakrslí králíčci jsou na zimu docela háklivý a já mám  zakrslého beránka a dva jsem měla venku když jsem měla prvního hned jak byla studená noc tak bohužel zemřel a druhý byl to samé teď mám králíčka doma a už mu tedy jí je pět let 

Obrázek
kometa
kometa (4250 příspěvků) 30.08.2023, 17:34:12 xxx.xxx.147.163
Elen:

Já si myslím že to není moc dobré protože zakrslí králíčci jsou na zimu docela háklivý a já mám  zakrslého beránka a dva jsem měla venku když jsem měla prvního hned jak byla studená noc tak bohužel zemřel a druhý byl to samé teď mám králíčka doma a už mu tedy jí je pět let 

Obrázek

Nejsou. Pořád je to králík. Ty na maso si na zimu taky nikdo do bytu nestěhuje.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.