Aktuálně: 4 824 inzerátů175 268 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů

Prosím o pomoc - korela

Ivana (neregistrovaný) 13.05.2008, 20:05:25 xxx.xxx.150.213
Prosíím pomozte, mám korelu lutino stáří něco málo přes 2měsíce, sama jsem si ho ručně dokrmila,ale asi tak už 3 týdny zobe sám...Poslední 3dny je divný...Je takový jako apatický, jen sedí a pořád spí, občas se trošku nabaští,napije a zase spí, chocholku má stále nahoře,jen v ruce ne, srst trošku načepířenou,hlavně když spí.Vypadá nemocně..Když chce pískat tak pouze pípne a zbytek zasyčí.Nastydlý být nemůže,máme ho v pokoji,kde je stálá teplota a průvan taky neni možný, není u okna a nikdy jsme průvan neměli...Vždy byl otravný a plný života...I když jsem ho teď pozorovala, docela dost toho zbaštil a i už pije...A co mě na tom děsí nejvíce, to je to, že nelítá...Křídla si normálně protahuje,takže poraněný je mít nemůže,ale když chce letět tak se připraví,ale spadne na zem a to byl do teď opravdu bláznivej letec co "střihal" zatáčky...Nevíte co yb to mohlo být?Děkuji za všechny tipy...Mám o něj starost,je to můj mazlíček!!!!
Stickers
Stickers (556 příspěvků) 13.05.2008, 20:18:52 xxx.xxx.48.29
Dobrý den, podle mě přešel papoušek nedostatečně na normální stravu a žere málo. Další možnost je nemoc, nebo očekává ruční krmení od vás když zasyčí. Rozhodně bych navštívil veterináře.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 13.05.2008, 20:25:15 xxx.xxx.150.213
No jde právěže o to,že jsem ho pak už jen přikrmovala,docela dost zvládl sezobat už sám..nejraději má slunečnici...a včera ani tu směs nechce,ale do ted zobal a chvilku pozpěvoval tak snad už se to lepší,ale děkuji..pokud se do zítra nezlepší určitě zajedu k veterináři...Děkuji

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.