Aktuálně: 4 832 inzerátů175 317 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

dva samci a jedna samička

Tomáš (neregistrovaný) 17.05.2008, 12:52:31 xxx.xxx.4.246
měli jsme původně jednoho samce korely, tak jsme koupili mladou samici, ale asi po roce se z ní vyklubal samec. Mladší samec ( původně samice) je dominantnější. Nevíme zda máme koupit samičku. Co by se stalo, kdyby byla jadna samice s dvěma samci. Máte s tím někdo zkušenost?
anonymní (neregistrovaný) 17.05.2008, 13:16:09 xxx.xxx.80.195
ja mam presne opacny problem. Mam dve samice a jednoho smace. budu to resit tak, ze dokoupim samce a bude klid.

to Tomas: Ja bych radsi koupil jeste jednu samici, protoze dva samci by se o ni prali
L.u.c.k.a (neregistrovaný) 17.05.2008, 21:33:41 xxx.xxx.19.134
mám stejný problém jako Tomáš k mému samci jsem koupila původně samici a za ňákou dobu se mi z "ní " vyklubal samec takže teď mám dva samce.Taky chci koupit dvě samičky pro každého jednu.Tomáši, máš je v kleci nebo ve voliéře(chci se jenom zeptat)já je mám doma v kleci.No....ale moc se nemají rádi můj starší samec se asi nechce rozdělovat o svoji klec:(..tak pro ně chci udělat voliéru.
Tomáš (neregistrovaný) 18.05.2008, 13:46:28 xxx.xxx.4.246
Ahoj Luci, koupil jsem jim voliéru. Mají tam vše potřebné a právě nevim, jestli se knim ještě vejde.
Obrázek
Tomáš (neregistrovaný) 19.05.2008, 15:51:18 xxx.xxx.4.246
Plzeň, ale asi koupim samičku, protože nemůžu dát pryč jednoho znich. Jsou součástí rodiny.
L.u.c.k.a (neregistrovaný) 19.05.2008, 20:36:44 xxx.xxx.39.40
Moje řeč.Taky sem přemýšlela že bych jednu korelu dala pryč ,ale taky už to nedokážu .Tak to bydlíš docela blízko mě.Mějte se .
mah
mah (188 příspěvků) 19.05.2008, 21:44:35 xxx.xxx.146.245
Nevím, zda to někdo z vás zaregistroval, když tu tak debatujete nad koupí 2 samic, ale ta klec je evidentně pro 2 PÁRY!!! korel malá. Řekl bych že toto bylo koupeno v obchodě jako klec pro velké papoušky s tím, že pro malého to přece musí být jako voliéra obrovské. Jenže klece pro velké papoušky jsou dělány pro ně jako domácí mazlíčky- ochočené, tudíž na dost dlouho denně pouštěné ven,... Navíc to že je papoušek větší neznamená rovnou, že ten menší není větší letec a nepotřebuje více místa. Dále klec je krásně vybavená, to je sice pěkné, ale když už nemá potřebnou délku, ještě byla více zmenšena (délka) tím že bidélka stoupají po celé výšce klece a tudíž nikde není úplně volno, aby bylo aspon o něco prostoru na ´´prolet´´ víc.
2páry do této (až na možná zbytečně velkou výšku) malé klece rozhodně ne. A lépe ani pár, pokud teda máte v úmyslu odchovy. Téma o velikosti tu již bylo mnohokrát...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.