Aktuálně: 4 833 inzerátů175 351 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

Paralyzér postopadesátý

Terven
Terven (102 příspěvků) 13.09.2023, 21:26:55 xxx.xxx.110.191

Krásný večer…už jsem paralyzér párkrát řešila na ifauně😉 nicméně tentokrát už je to fakt na spadnutí 😄

Přidávám odkaz, co si zhruba představuju - určitě preferuju tento tvar, chci zároveň i baterku …podle popisu je to pro mě značka ideál. 

Nedělám si iluze, že někdo má přesně tenhle model, ALE - v mým případě je u paralyzéru důležitej hlavně zvuk- na ten spoléhám. Opakovaně mě lidi ujišťujou, že zvuk odradí 95% psů.

V popisech výrobků se zvuk jaksi opomíjí, jen jsem se někde dočetla, že čím víc voltů, tím  znělejší 😄.

Fakt by mě mrzelo, kdyby ta věcička dorazila a měla by nějakej neznělej nanicovatej zvuk  🙄…to snad nehrozí?

Nebo nemáte někdo paralyzér tohoto typu?

https://www.paralyzer.eu/p/paralyzer-securaptor-tore-4-miliony-voltu-paralyzujici-baterka?fbclid=IwAR2fWM0HDUKR3b9FIHeBd6G6Bjhj5v6A3uptr5b0IQolCsvZU4ekBlmbQ-I

Terven
Terven (102 příspěvků) 13.09.2023, 22:17:18 xxx.xxx.110.191
Doron:

Co se děje? Dostali jste se do nějaký blbý situace?


Nene…čistě preventivně. Žijeme v extra zapsené oblasti a nechci to nechávat úplně na náhodě a spoléhat jenom na modlení. Dlouholetým plánováním koupě paralyzéru psy nezachráním  🤣, tak jsem se rozhodla do toho praštit…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.