Aktuálně: 4 978 inzerátů173 959 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Pokojová voliéra na balkón

Anonymní (neregistrovaný) 22.09.2023, 09:26:44 xxx.xxx.5.206

Dobrý den, poraďte jak upravit pokojovou voliéru aby mohla být vyndávána na balkón? Mám v ní párek Senegalců a rád bych jim dopřál slunění ale na balkoně bývá v létě zase horko, svítí tak od 14 hodin.

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 22.09.2023, 09:57:02 xxx.xxx.226.6

My jsme naše anduláčky dávali ven na balkon, když jsme přišli z práce,to už není takový vedro,. S tím, že jsme jednak na kleci - měli velikánskou - udělali stín přehozením deky, dole měli koupaliště a klec jsme dali do takovýho rohu, aby tam pak co nejdřív dosáhl vznikající stín. U jednoho byl jen ten problém, že si uměl vykopnout dvířka, tak jsme je museli provizorně zašpérovávat. Byl zvyklý na zcela volný pohyb po bytě- vyplatilo se to, když jsme jednou zapomněli ty dvířka zašpérovat a on se dostal ven. Poradil si, uměl se orientovat, doletěl si pak k sousedům o dvě patra výš a ťukal jim tam na okno, až ho vzali domů 😀

Anonymní (neregistrovaný) 23.09.2023, 07:49:33 xxx.xxx.5.206

Děkuji, větší misku na koupání tam mohu také dat, ale spíš se jim líbí ropzrašovač na květiny, koupat jsem je nikdy neviděla. Váš příběh je fajn ale to se mi snad nestane, to by mě mráklo.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.