Aktuálně: 4 790 inzerátů176 097 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Exotika - Lysá nad Labem

Santi
Santi (166 příspěvků) 29.10.2023, 17:34:06 xxx:xxx.bdf9:3750

Tak koukám, že asi nikdo nebyl 😀

Za mě výstava super, v sobotu mraky lidí. Co mě potěšilo přednáška první pomoci při zranění a nemoci papouška. Ptáků mraky vč. prodeje. Přijde mi, že spousta známých chovatelů nemá dostatečný odbyt. Šlo koupit opravdu hodně ptactva.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Karel.Hav.93@seznam. (neregistrovaný) 29.10.2023, 20:03:56 xxx.xxx.94.179

byl jsem a nelituji, hezky prožité sobotní odpoledne

AK (neregistrovaný) 30.10.2023, 07:44:51 xxx.xxx.7.208

Taky jsem byl a paráda, mně osobně to přijde srovnatelny s Exotou Olomouc, škoda že je Exotika zbytečně tolik v jejím stínu.

Lenka (neregistrovaný) 30.10.2023, 12:45:26 xxx.xxx.223.166

Byla jsem též v sobotu. Za mě méně hezké než loni. Loni se mi výzdoba líbila více. Ptáků dost, bylo na co koukat. Možná méně ptáků na prodej než loni. Ale je to výstava, takže to oceňuji. A ceny ptactva mi nepřišli nijak velké. 

Nemyslím že by Lysá byla ve stínu Exoty Olomouc. Každá z těch výstav má své. Osobně se mi víc líbí Lysá, kvůli větší pestrosti zvířat. Ale zase Olomouc měla víc prostoru a nebyla to taková tlačenice jako v Lysé na určitých úsecích.

Radarka (neregistrovaný) 31.10.2023, 09:51:05 xxx.xxx.47.79
Lenka:

Byla jsem též v sobotu. Za mě méně hezké než loni. Loni se mi výzdoba líbila více. Ptáků dost, bylo na co koukat. Možná méně ptáků na prodej než loni. Ale je to výstava, takže to oceňuji. A ceny ptactva mi nepřišli nijak velké. 

Nemyslím že by Lysá byla ve stínu Exoty Olomouc. Každá z těch výstav má své. Osobně se mi víc líbí Lysá, kvůli větší pestrosti zvířat. Ale zase Olomouc měla víc prostoru a nebyla to taková tlačenice jako v Lysé na určitých úsecích.


Přesně tak, Exotika a Exota jsou neporovnatelné zaměřením. Na exotice je i akvaristika, teraristika ale i kaktusy a další rostlinstvo. A mně osobně se líbí také víc.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.