Aktuálně: 4 694 inzerátů177 071 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů

Mníšek šedý

Lukas (neregistrovaný) 01.06.2008, 22:50:54 xxx.xxx.174.55
Zdravím,prosím poraďte,koupil jsem ,víceméně kvůli neinformovanosti,mníška šedého.Teď už vím,že je až moc hlučný,z obýváku putoval do jiného pokoje,kde si řval a řval.Po čase jsem se mu začal více věnovat a učit ho věci a nyní řvě právě když nejsem v jeho přítomnosti,a vpodstatě řve i když jsem u něj... :-( Rozhodl jsem se mu udělat venku voliéru cca 2x3x2 metry...jenže když bude venku už nebude tak moc obdařován mou přítomností,proto mě napadlo,že mu pořídím kamaráda.Popravdě,dalšího řvouna nechci a tak mě zajímá,jestli se třeba snese se senegálcem,alexandrem,nebo poradte s kým.Rozhodně nechci aby se překřikovali,spíš aby se zabavili...jak zjistím,jestli zrovna ten můj není agresivní?Jestli nevyhodím tisíce za papouška,kterýho bude týrat? A nejsem na omylu když si myslím,že si budou hrát a trochu zmlkne?To,co jsem ho naučil,můžu pokračovat poté s oběma dál,nebo už si vytvoří své kamarádství a bude těžké abych je něco naučil? Poraďte mi prosím,za každou radu předem děkuji...
papy
papy (447 příspěvků) 02.06.2008, 17:59:25 xxx.xxx.64.132
mníšek šedý je velký křikloun ale s tím se musí počítat když si ho pořizujeme.rozhodně bych k němu nedával jiný druh.ale koupil mu opačné pohlaví.
Lukáš (neregistrovaný) 02.06.2008, 21:38:05 xxx.xxx.174.55
Děkuji,bojím se právě toho když mu koupím druhého,stejného,že bude křik ještě horší...
Lukas82 (neregistrovaný) 03.06.2008, 14:58:26 xxx.xxx.174.55
Prosím poraďte,máte někdo zkušenosti s chovem více druhů v jedné voliéře.....díky

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.