Aktuálně: 4 665 inzerátů177 745 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

krepelka- poradte prosim

cardia (neregistrovaný) 01.06.2008, 23:30:57 xxx.xxx.54.114
ja mam otazku... ked sa mi dnes vyliahla krepelka, co mam s nou robit cez noc? lampa ma byt zapnuta stale alebo sa ma nejak cez noic stlmit? a este kedy je vhodne prvy krat nakrmit?
a este jedna vec, pisali ste tu v clanku nieco o tom ze sa niektore kurata narodia s krivicou noh... moja krepelka ma jeden pazur vytoceny do strany... myslite si ze sa to moze napravit alebo s tym budu problemy? co s tym mam robit?
zbynek
zbynek (920 příspěvků) autor webu
02.06.2008, 07:37:40 xxx.xxx.111.1
Předpokládám, že křepelku jste vylíhl v líhni? Lampa musí svítit pořád, i přes noc, alespoň v prvních 2 týdnech života, než trochu opeří. Krmení můžete dát ihned po vylíhnutí. Ta noha už se jen těžko napraví, jak moc je vytočena? Dejte se foto.
cardia (neregistrovaný) 02.06.2008, 08:35:14 xxx.xxx.54.114
no vlastne ja som ju vyliahla doma.... nahodne som sa dostala k vajicku krepelky, chovatel nie som ale precitala som si par clankov tak som doma spravila provizornu liahen a za 18 dni bola vonku... uprimne ani som to necakala. noha sa uz viac menej upravila, ked stoji ma este jemne vytoceny jeden pazur, ale ked beha vyzera to ok. co sa jedla tyka dala som jej vajecnu miesanicu so struhankou ale nezerie...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.