Aktuálně: 4 827 inzerátů175 271 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů

Kralik zajeci

Beloch (neregistrovaný) 29.10.2023, 12:06:22 xxx.xxx.14.267

cauky, najdu tady chovatele zajecich kraliku nebo aspon nekoho kdo o nich neco vi? Zajima me proc jsou v chovech tak malo zastoupeni ? To zbarveni a podobnost k zajicum je super a jeste dosahuji hmotnosti az 4 kila tak proc nemaji castejsi zastoupeni pro chov na maso ? Dekuji. Beloch.

acher
acher (664 příspěvků) 29.10.2023, 12:52:20 xxx.xxx.222.196

Sice Za nechovám,ikdyž jsem je kdysi několik let měla.Znám pár chovatelů ať už z výstav,dva máme i v organizaci.Myslím si,že ho chovají jen opravdoví milovníci tohoto plemene.Vyniká sice vysokou výtěžností masa,ale pomalu roste.Oproti masným plemenům má 3 kg až v 6 měsících,což masňáci mají už ve 4.Pro svůj vývoj potřebuje vyšší a prostornější kotce a i se špatně shánějí nepříbuzní jedinci.

Můžete ale řady jejich chovatelů rozšířit a tím i k jejich většímu zastoupení.

Beloch (neregistrovaný) 30.10.2023, 09:59:55 xxx.xxx.14.267
acher:

Sice Za nechovám,ikdyž jsem je kdysi několik let měla.Znám pár chovatelů ať už z výstav,dva máme i v organizaci.Myslím si,že ho chovají jen opravdoví milovníci tohoto plemene.Vyniká sice vysokou výtěžností masa,ale pomalu roste.Oproti masným plemenům má 3 kg až v 6 měsících,což masňáci mají už ve 4.Pro svůj vývoj potřebuje vyšší a prostornější kotce a i se špatně shánějí nepříbuzní jedinci.

Můžete ale řady jejich chovatelů rozšířit a tím i k jejich většímu zastoupení.


Mnohokrat diky, tak uz asi vime kde je zakopany pes. Bylo mi jasne ze nekde musi byt hacek a bude to teda v tom pomalejsim rustu, dva mesice vykrmu navic oproti jinym je docela dost.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.