Aktuálně: 4 885 inzerátů174 899 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Přiznejte se - kdo to byl? ;-)

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 03.01.2024, 10:16:27 xxx.xxx.63.113
Daja:

Dobré ránko 😉,

ach to je tak milé💓.

Dája


Milá Dájo, až dostanu svolení od dárce/dárkyně, uveřejním jeho/její jméno zde veřejně. Zatím to svolení nemám. Proto se ptám, zda můžu…?🙂

Je možno mi napsat svolení na Messenger, já bych dárce/dárkyni odtajnila moc ráda…🌹

Irma19
Irma19 (236 příspěvků) 04.01.2024, 04:18:41 xxx.xxx.239.133
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 03.01.2024, 10:28:26

Promiň, já byla odhlášená🙃

Tak se přiznávám k tomuto počinu, nicméně načasování už měl v rukou někdo jiný, protože čičiny měly dorazit spolu v jednom balíčku. Místo toho se Štístko asi teleportoval a Princezna má zřejmě toulavé packy a vzala to přes půl zeměkoule 🤭. 

Každopádně to dopadlo přesně tak, jak mělo a ve finále ještě mnohem  lépe, než jsem čekala.🤗

Tak ať se ti dobře nosí a připomínají ti, že jsou tady lidi, kterým na tobě záleží ❤️

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 08.01.2024, 15:30:28 xxx.xxx.61.49

Kámoška konečně udělala pořádnou fotku Princezny. Tak si dovoluji se pochlubit.❤️

Štístka už znáte (je černé barvy)…🍀

Ještě napíšu, že když jsem vypátrala odesílatelku (Irma), tak jsme spolu komunikovaly na Messengeru. A Irma mi sdělila, že přicestuje ještě jedna čičina. Já měla strach, že se ztratila a Irma mě zásobovala sděleními typu:

- Princezna právě čeká na letadlo (a letadlo bylo jako piktogram)

- Princezna právě letí letadlem

- Vypátrala jsem Princeznu, čeká na hranicích… 😂

Irmo, vždy jsem z těch hlášek měla menší záchvaty smíchu…a ještě jednou Ti moc děkuju!!!💐

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.