Aktuálně: 4 876 inzerátů174 847 diskuzních příspěvků17 757 uživatelů

Přiznejte se - kdo to byl? ;-)

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 14.11.2023, 19:09:19 xxx.xxx.62.83

Přátelé, já jsem tu někde psala, že se nemůžu zbavit nějakého moribundu. Do toho kočky vytopily souseda (stále čekám na účet a telefonát). Pak nějaké dluhy atd. (každý řešíme denně spoustu problémů).

No a tak jsem dnes vyjela, že aspoň zaplatím dluh za telefon. Ve schránce jsem věděla, že je vyúčtování. Tak schránku odemykám a hned na složenkách (a upomínkách) ležel takový malinký balíček. Vzala jsem jej do auta, ohmatávala a cítila nějaký malý předmět. Tak ještě než jsem vyjela, jsem balíček otevřela…a tam NÁDHERNÁ brož čičiny - černé barvy s krásnýma smaragdovýma očima (kamínky)! Odesílatel neznámý (je tam jen PO BOX daleko ode mě). Obvolala jsem xy lidí (přátel zde v Brně), volala jsem sestřenici, podezírala jsem Sarah (i s ní jsem telefonovala). 

Ten někdo chce asi zůstat v anonymitě…ale kdyby to byl někdo z této komunity, chci napsat, že v různých průšvizích, ve kterých jsem, mi to udělalo neskutečnou radost!!! Bohužel teď nejsem s mým mobilem schopná vložit foto. Zítra by měla přijít kamarádka - poprosím ji o nafocení a poslání fotky čičiny do PC. Rozhodla jsem se, že mi bude nosit štěstí! 😉

Myslím, že ani není fér dál nějak příliš pátrat po odesílateli (ani nemám jak)…ale pokud by to byl někdo z vás odtud, s kým se máme rádi, chci strašně moc poděkovat. Je to nádherné pohlazení po duši!🍀

Anonymní (neregistrovaný) 15.11.2023, 07:20:35 xxx:xxx.7f7c:1d6

Megi udělala pro Zrzavci knížku. Beztak že ona poslala tu kočku😃

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 15.11.2023, 09:47:24 xxx.xxx.62.83

Jediné, čím jsem si jistá, je, že Megi to opravdu nebyla. 😀 Byl to někdo, kdo zná nejen celé mé jméno, ale i adresu a dokonce telefon (teda tam bylo popletené jedno číslo).

Doron
Doron (1835 příspěvků) 15.11.2023, 14:43:17 xxx.xxx.162.126

Já to bohužel taky nebyla 😊.

Musíme postupovat detektivně 🤣

Kdo Tě to tenkrát vypátral, když seš odmlčela na i fauně ?

Přišla kočka poštou nebo ji někdo hodil do schránky ?

Varaxi
Varaxi (498 příspěvků) 15.11.2023, 15:37:31 xxx.xxx.191.80

Kdyby dárce chtěl, jistě by se podepsal. Pokud nechce a přeje si zůstat anonymní, nechme mu to. 
Ale stejně je vtipné, jak některé záležitosti vnímají různí lidé různě; já najít ve schránce na dopisy nějaký poměrně osobní dar, tak měním zámky, sepisuju závěť a zvažuju zavolání policie. 😀 

Sarah01
Sarah01 (1571 příspěvků) 15.11.2023, 16:42:04 xxx.xxx.162.253
Varaxi:

Kdyby dárce chtěl, jistě by se podepsal. Pokud nechce a přeje si zůstat anonymní, nechme mu to. 
Ale stejně je vtipné, jak některé záležitosti vnímají různí lidé různě; já najít ve schránce na dopisy nějaký poměrně osobní dar, tak měním zámky, sepisuju závěť a zvažuju zavolání policie. 😀 


😂 Fakt? Mě by to asi vyvedlo z míry, ale ne tak, jak když na mě v zimě za tmy vybafnul soused, pak mě pronásledoval až ke dveřím domu, ale naštěstí jsem se stihla zamknout. Zámky jsem pořídila všude, závěť teda nemám a policii jsem nechala až jako tu úplně poslední možnost. 

Sarah01
Sarah01 (1571 příspěvků) 15.11.2023, 16:43:07 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Jediné, čím jsem si jistá, je, že Megi to opravdu nebyla. 😀 Byl to někdo, kdo zná nejen celé mé jméno, ale i adresu a dokonce telefon (teda tam bylo popletené jedno číslo).


A já si myslím, že to klidně Megí může být. A nebo potom tajný ctitel z koček. 😉😊

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 15.11.2023, 19:06:25 xxx.xxx.62.83
Varaxi:

Kdyby dárce chtěl, jistě by se podepsal. Pokud nechce a přeje si zůstat anonymní, nechme mu to. 
Ale stejně je vtipné, jak některé záležitosti vnímají různí lidé různě; já najít ve schránce na dopisy nějaký poměrně osobní dar, tak měním zámky, sepisuju závěť a zvažuju zavolání policie. 😀 


To si děláš ale srandu, ne?😀

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 15.11.2023, 19:37:26 xxx.xxx.62.83
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 15.11.2023, 14:43:17

Doron, asi mi nepřísluší dál pátrat…

Ale na Tvůj dotaz odpovím: Štístko bylo zabalené profesionálně od pošty - poslané ze severu Moravy, ale mohlo to být přes e-shop objednané na dálku. Ten někdo znal celé mé jméno, adresu a na štítku je i moje telefonní číslo s jednou chybou (jedno číslo špatně). A dál nepátrám…takto to mělo být, tak to tak i zůstane…😉😇

Anonymní (neregistrovaný) 16.11.2023, 06:40:18 xxx.xxx.146.137

Indicii máte musel to být někdo ze severních Čech kdyby to bylo z eshopu je to v zásilce uvedeno. Plus papír k reklamaci atd.

Anonymní (neregistrovaný) 16.11.2023, 09:36:02 xxx.xxx.7.108
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 16.11.2023, 06:40:18

Nebo nějaký student co podělal zkoušku.😄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.