Aktuálně: 4 832 inzerátů175 373 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

Vysavač

acher
acher (664 příspěvků) 10.12.2023, 10:05:21 xxx.xxx.222.196

Prosím,prosím,samozřejmě se mně před vánoci odporoučel vysavač.Poraďte nějaký výkonný,bezsáčkvý na chlupy,ale i další bodel,co se přinese z venku,chlíva apod.

Lenocka
Lenocka (122 příspěvků) 10.12.2023, 17:49:27 xxx.xxx.37.217

Asi před rokem jsem na iF měla stejný dotaz. Několik lidí radilo Dyson, tak jsme ho s trochou obav pořídili. Nějaký z těch novějších výkonnějších. A byla to skvělá volba! Máme 4 velké chlupaté psy, kočku, paničku co je téměř denně u krav nebo u koní a máme hodně koberců - všechno ten Dyson zvládá perfektně! 👍

Za mě fakt hodně dobrý! Jen se musí snad každý týden profouknout filtr, aby to dobře sálo. Ale u nás má opravdu extrémní záběr.

Jo a na nejvyšší výkon má vcelku krátkou výdrž, ale i tak zvládnu našich 80m2 obytné plochy na ten max výkon a stihnu to komplet.

balu
balu (1576 příspěvků) 10.12.2023, 19:08:18 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele acher z 10.12.2023, 10:05:21

Měla jsem bezsáčkový, značka není podstatná. Po nějaké  době mě začalo štvát, že se rychle zanáší filtr a že musím vysavač, tu nádobku na prach, čistit i během vysávání bytu.  V té době jsem měla v bytě psa, takže chlupy, mimo jiné. Vydržela jsem celkem dlouho, ale  pak jsem si koupila sáčkový a jsem spokojená. Vyměním sáček, je to čisté, pohodlné. Bezsáčkový už nikdy.

Bodlinka
Bodlinka (984 příspěvků) 10.12.2023, 19:54:59 xxx.xxx.94.158
balu:

Měla jsem bezsáčkový, značka není podstatná. Po nějaké  době mě začalo štvát, že se rychle zanáší filtr a že musím vysavač, tu nádobku na prach, čistit i během vysávání bytu.  V té době jsem měla v bytě psa, takže chlupy, mimo jiné. Vydržela jsem celkem dlouho, ale  pak jsem si koupila sáčkový a jsem spokojená. Vyměním sáček, je to čisté, pohodlné. Bezsáčkový už nikdy.


jj, taky mám kvůli tomu sáčkový. lovit norinky chlupy z té nádoby mě krutě nebavilo. takhle vyměním sáček a je to čisté a připravené k dalšímu použití.

acher
acher (664 příspěvků) 10.12.2023, 20:12:03 xxx.xxx.222.196

Já měla sáčkový do teď,jenže čím byl starší,tím víc slučovali sáčky pro víc typů a už ten sáček tak dobře netěnil a nečistoty se nasávaly až na filtry,který se musely čistit nebo měnit.Tak jsem si myslela,jestli ten bezsáčkový nebude lepší.Syn má Rowentu,je s ní moc spokejený,filtry se jen oplachují,ale už se tento typ nedělá.Tak jsem ráda za každou zkušenost a tip.

Repta-A-Repta
Repta-A-Repta (55 příspěvků) 10.12.2023, 20:21:05 xxx.xxx.142.113

Mám předchozí typ tohoto (tehdy před 5 lety stál cca 6000 Kč) :

https://www.alza.cz/rowenta-ro7473ea-silence-force-allergy-d5825506.htm

Jsem s ním maximálně spokojená, jediné, co bych vytkla, je mini rotační turbo kartáč - pro koberec prostě piplačka a trvá to dlouho z důvodu malé šíře.  V práci máme pro kanceláře s kobercem Miele se širokou turbohubicí, a to je jiné kafe😊:

https://www.alza.cz/miele-complete-c3-cat-and-dog-powerline-d5576096.htm#recenze


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.