Aktuálně: 4 798 inzerátů175 485 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů

Amazoňan vhodné krmení

Tomáš (neregistrovaný) 14.12.2023, 18:54:23 xxx.xxx.41.112

Dobrý den. Prosím o radu. Koupil jsem amazoňana modročelého od chovatele. Je mu 5 měsíců a nechce jíst nic jiného než jablka a slunečnici. Chovatel ho krmil jen slunečnicí a řekl mi že musí mít stále plnou misku slunečnice, že dokud je to mládě tak hlavně slunečnici. Mám ho pátý den a až dnes se trochu víc najedl. Až když jsem mu do misky nasypal samotnou slunečnici. Když tam byl mix pro velké papoušky tak se toho ani netekl. Je ta slunečnice u mláďat vpořádku? Všude jsem se dočetl že by to neměl. Tak co je na tom pravdy ? Předem děkuji

Am. (neregistrovaný) 15.12.2023, 08:02:03 xxx.xxx.176.178

Bývalý majitel vám řekl všechno špatně! Slunečnici musíte omezit na minimum, jablka můžete ty jsou fajn. Vyberte si směs pro velké papoušky bez slunečnice, z českých značek třeba avicentra light, pro amazoňany je dobrá. Pak hold musíte papouška nechat až bude mít trochu hlad, potom si rád dá i to co předtím odmítal. Z ovoce přidejte i další druhy a zeleninu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.