Aktuálně: 4 870 inzerátů174 735 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Klec jako nábytek

Milan Karas (neregistrovaný) 17.06.2008, 10:14:19 xxx.xxx.207.2
Všude jsem viděl klece pouze drátěné. Chtěl bych si sám udělat klec na roselu, která by byla tvarem i materiálem skříň - z obou boků prosklená a čelo drátěné. Uvnitř samozřejmě po bocích drátěné sítě na lezení atd. Je to nějaký problém - myslím třeba snížení viditelnosti ven z klece, možná malinko méně přírodního světla apod? Dík za radu.
mah
mah (188 příspěvků) 17.06.2008, 15:03:15 xxx.xxx.146.245
na andulky, agoše... se normálně užívají boxové klece, kde jsou všechny stěny plné, např. z dřevotřísky a jen ta čelní je pletivem či mřížkou. Taky sem zde viděl foto že byl box kompletně plný, s čelní stěnou ze skla tak, že nahoře byly kruhové otvůrky na průchod vzduchu a nevypadalo to taky zle...
Milfis
Milfis (519 příspěvků) 17.06.2008, 17:26:50 xxx.xxx.88.30
Já mam klece na andulky ze všech stran plné, dřevo, jen čelo je ze skla a není problém.. Jak tady na mě měli řeči že když se vylekaj tak budou narážet do skla atd. tak s tim problém není.. Během chvíle si zvyknou a jen přeletí na jiné bydlo když se jim něco nelíbí.. A o vzduch nouzi taky nemají... U jedné mám navrtané otvory do stropu po celé dýlce a u druhé do zadní stěny.. Mezi skly je taky nechaná škvíra atd... Vzduchu tam maj až až....

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.