Aktuálně: 4 931 inzerátů174 216 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Zakrslý králík

Věra P. (neregistrovaný) 05.01.2024, 16:42:22 xxx.xxx.123.134

Ahoj, byla jsem ukecána a přinesla domů králíka, kterého se známí zbavili po narození mimča. Měl jít do králíkárny k obyčejným králíkům tak jsme si ho raději vzali.Prvně byl kousavý ale teď po pár dnech už je hodný. Je mu 2,5 roku a mě zajímá kolika let se zakrslý králík dožívá? Děkuji, V.P.

apol (neregistrovaný) 10.02.2024, 18:24:27 xxx.xxx.255.22
Věra P.:

Ahoj, byla jsem ukecána a přinesla domů králíka, kterého se známí zbavili po narození mimča. Měl jít do králíkárny k obyčejným králíkům tak jsme si ho raději vzali.Prvně byl kousavý ale teď po pár dnech už je hodný. Je mu 2,5 roku a mě zajímá kolika let se zakrslý králík dožívá? Děkuji, V.P.


Těch 10 let je blbost,je to jako by jste řekli že člověk 100.

Běžně tak 5-6 let.

Bodlinka
Bodlinka (981 příspěvků) 10.02.2024, 18:47:47 xxx.xxx.83.72
apol:

Těch 10 let je blbost,je to jako by jste řekli že člověk 100.

Běžně tak 5-6 let.


tak běžně jako když to lidi neumí nakrmit a zahluší to na zastavení trávení nebo na onemocnění dentice možná. je to stejný jako někdo taky umře a není mu ani šedesát, ale normální to není

šušín se svojí chronickou rýmou už má deset a nevypadá, že by se chystal do hrobu

acher
acher (657 příspěvků) 10.02.2024, 19:16:00 xxx.xxx.222.196

Ono ta délka života bude i podmíněna geneticky.Mám třeba teď mladé u 6ti leté samice po 7mi letém samcovi.U koz mám puštěného 9ti letého samce,je už sice pohublý,ale letos po něm mám dvoje mladý a ještě jednu samici březí.Když pominu jedince které jsem vyřadila,že se mně nehodili do chovu,tak se vyskytli i takový kteří uhynuli v 5,6 letech a nebylo to ani krmením ani nějakým onemocněním,prostě jeden v pohodě a druhý natažený a i jsem vysledovala,že jsou prostě linie které vydrží ve zdraví a vitalitě do vysokého věku a u jiných je ten brzký odchod a nebo i vyřazení z chovu častější.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.