Aktuálně: 4 802 inzerátů175 535 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů

Podestýlka a strom

sanchik
sanchik (4 příspěvků) 20.06.2008, 09:32:19 xxx.xxx.31.155
Chtěla jsem se zeptat na vhodnou podestýlku do vnitřní voliéry. Koupila jsem kukuřičnou, údajně bezprašnou, ale pokaždé, když Bunny mávne křídly, vypadá to v obýváku jako kdyby tu někdo přehazoval seno. Přemýšlela jsem o bukových štěpcích nebo o rašelině Terra Mix.Když jsme měli andulku, tak jsme mu do klece dávali noviny a spokojenost na obou stranách, jeho to i zabavilo.Teď by to asi nevypadalo hezky a dlouho by to nevydrželo. Dále jsem se chtěla zeptat na strom vhodný pro Alex. velikého.V úterý jsem mu přinesla větev bezu a už z ní nic nemá.Chtělo by to asi tvrdší dřevo. Foto jak to zlikvidoval :-)) Prosím o radu. Předem moc děkuji
Obrázek
sunflowersman (neregistrovaný) 21.06.2008, 18:46:06 xxx.xxx.175.196
Dobrý den, já můžu poradit jedinné. Nejlepší podestýlka je žádná podestýlka, nejlepší je každý druhý den vyčistit dno klece. Myslím s že u jedné klece to není až taková dřina. Budete spokojena Vy i Váš mazel.
Marty (neregistrovaný) 22.06.2008, 21:40:34 xxx.xxx.232.126
Když jsem měl jěště roselu doma v kleci, tak jsem ji jednou za týden vyměňoval písek. Byl jsem zpokojen. Když nebyl písek, dal jsem štěrk a taky dobré.
mah (neregistrovaný) 24.06.2008, 22:40:36 xxx.xxx.146.245
Já souhlasím s oběma názory. Písek (pokud máte aspon trochu zvýšený okraj aby se nesypal ven) je dobrý, možná trochu lepší jak bez ničeho, ptž můžete čistit postupně jen ty výrazné nečistoty a neuchytává se to na podlahu ale na písek. Jinak kupovaná podestýlka když není prašná tak není, ale může obsahovat (nebo být tvořena) menší kousky -ne prach, které se rozletí po místnosti.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.