Aktuálně: 4 833 inzerátů175 659 diskuzních příspěvků17 769 uživatelů

Oškubaní papoušci

Anonymní (neregistrovaný) 22.01.2024, 07:35:35 xxx.xxx.47.79

Nevíte na co skupuje jistý pán papoušky s vadou opeření? Za symbolickou cenu chce oškubané papoušky. Myslíte že má osvědčenou léčbu která mu zabere? Jelikož o tom pánovi vím dlouhodobě jednou jsem se k němu jel podívat na nabízeného amazoňana fialovotemenného. Byl zarostlý kdo by nevěděl o této praktice chovatele ničeho by si nevšiml ale při hlubší prohlídce byly na těle amazoňana horší místa (propadlinky) v opeření. Podařilo se vám vyléčit oškubané papoušky?

Anonymní (neregistrovaný) 30.01.2024, 08:05:56 xxx.xxx.71.111

Znám lidi co zkoušeli zázračné “vodičky”  co “zaručeně” vyléčí oškubaného papouška. Byl to hit před zhruba 20 lety, tak buď vámi zmiňovaný je pán testér něčeho podobnyho nebo opravdu přišel na metodu co funguje a aplikuje ji na postižené papoušky.

Douglas (neregistrovaný) 31.01.2024, 07:52:41 xxx.xxx.23.55

Já mám už několik let v chovu samečka andulky a bourka, u kterých došlo k samoškubání a oba vzorně odchovávají malé a opět zarostli. 

Měl jsem i andulku se zlomeným křídlem, samečka, pářil, odchovával. Volierka byla přizpusobena jeho handicepu a po větvičkách mohl přeskákat až k budce. Jsou velice obratní šplhavci po čemkoli-pletivo mám dvojité kvůli kočkám, ale to je samozřejmost. 

Já jsem taková charita, takže v chovu mám i křepelku bez nožičky. Podotýkám, že vše jsou mechanická poranění. Při vrozené vadě bych je dále nerozmnožovala z důvodu dalšího předávání genet. vad /třeba ob generaci/ na potomky.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.