Aktuálně: 4 840 inzerátů175 672 diskuzních příspěvků17 769 uživatelů

Kočka čůrá nevhodně

lesnizinka
lesnizinka (1569 příspěvků) 01.02.2024, 10:25:24 xxx.xxx.87.121

Tak nevím holky, ale občas pomerančové slupky hodím jako osvěžovač vzduchu na topení, protože si ráno lisujem čersvou šťávu, tak tu citrusy voní denně.  Před tím jsem kapávala do aromalampy a neviděla jsem nikdy, že by se kočky kvůli tomu někam stěhovaly. Absolutně bez reakce. Možná, že jsou tak nějak na to zvyklé odmala, protože mi citrusy voní. 

Tenurri
Tenurri (326 příspěvků) 01.02.2024, 13:26:45 xxx.xxx.213.118
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 31.01.2024, 20:25:28

Já vím, došlo mi to až po tom, co jsem příspěvek vložila a už se mi to nechtělo editovat 😀 tak snad tě to neurazilo. 

Budu držet palce, aby ho už nenapadlo čůrat na postel…to mi přijde tak nějak nejhorší. Postel a boty 😀…ostatní člověk vyčistí, vypere…ale pročůraná matrace je peklo. Kamarádka má po kastraci inkontinentní fenku a ze začátku to pro ni bylo extrémně těžký na psychiku, než zabraly léky. Fena zvyklá spát v posteli, najednou nesměla…klec kamarádka nepoužívá a bydlela tehdy v garsonce, takže po příchodu z práce našla na posteli často mokrý flek. Už si to sedlo, ale říkala mi, že ze začátku přišla kolikrát domů a zoufalstvím brečela a byla z toho fakt v háji. 

Buggyra
Buggyra (3250 příspěvků) 01.02.2024, 14:39:38 xxx.xxx.198.226

Jé, a přitom by kamarádce stačilo hodit přes postel nepromokavou plachtu a na ní psovi nechat na ležení třeba ručník, na kterém v noci spala 🙂 A žádné zoufalství být nemuselo…

No já jsem holt vycvičená od spolubydlící na koleji, která měla zakrslíka králíka, kterého pouštěla na volno přes den (všechny kabely jsme měly vytažené vzduchem) a ten kudy chodil, tudy trousil a taky do měkkého rád čůral 🙂 Takže přes postel igelit a přes igelit těžší přehoz, aby to králíčkovi drahouškovi třeba neklouzalo 😀

ančovička
ančovička (861 příspěvků) 01.02.2024, 18:47:59 xxx.xxx.243.249
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 01.02.2024, 07:42:31

Ostatní kočky mám take kastrované, ale po prvnich koťatech..tak nějak jsme chtěli,aby si aspoň jednou kočky užily,být mámou😂….Viktorku,britku,jsme nechali kastrovat déle, u důvodu,jak jsem psala,aby více dorostla..už je to dávno,ale asi takhle to bylo..

Obrázek Obrázek Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (4384 příspěvků) 03.02.2024, 05:12:27 xxx.xxx.61.30
Tenurri:

Já vím, došlo mi to až po tom, co jsem příspěvek vložila a už se mi to nechtělo editovat 😀 tak snad tě to neurazilo. 

Budu držet palce, aby ho už nenapadlo čůrat na postel…to mi přijde tak nějak nejhorší. Postel a boty 😀…ostatní člověk vyčistí, vypere…ale pročůraná matrace je peklo. Kamarádka má po kastraci inkontinentní fenku a ze začátku to pro ni bylo extrémně těžký na psychiku, než zabraly léky. Fena zvyklá spát v posteli, najednou nesměla…klec kamarádka nepoužívá a bydlela tehdy v garsonce, takže po příchodu z práce našla na posteli často mokrý flek. Už si to sedlo, ale říkala mi, že ze začátku přišla kolikrát domů a zoufalstvím brečela a byla z toho fakt v háji. 


Ne ne, neurazila jsem se.

To víš, že močení do postele beru jako poměrně trágu. Ono já když odjedu na ty své minidovolené, tak pečovatelé koček mi vždy svorně tvrdí, že když přijdou ke mně do bytu, tak Fido a v poslední době i Kuky VŽDY leží na mé posteli. Fido opravdu pravidelně…

Kuky bohužel i po kastraci značkuje. No a tu postel teda bere asi nějak teritoriálně. Mě dostalo ale i to, že zčásti pomočil i mě!!! A to se stalo nejméně ještě jednou - v minulosti!👎

Jak jsem psala, postel je zralá na rozštípání. Ale doufám, že také někdy budu mít novou postel, no. Od té doby je zase klid, a to jsem třeba byla přednášet v jiných městech a vracela se až po půlnoci. Tím, že bohužel produkuje i puch, bych to poznala. Prostě mu vždy jednou za čas šibne…😟

Edit: Každopádně Kuky ale hodně pije!!! A to mě děsí ze všeho nejvíc!!! Jsem domluvená s tou naší vetkou, že přijde ke mně do bytu (asi na zač. března) a udělá Fidovi kontrolní odběry… Bylo by potřeba tedy udělat i Kukymu (on teda hodně pije, ale množství moči má pořád stejné a ta vetka mě uklidňuje, že je to tím suchým vzduchem a topením v zimě), a to mě děsí. Dva kocoury s diabetem bych asi nedala…😢 

Jo, a i teď dost žere (ale rozhodně nehubne!). A vyloženě se domáhá syrového masa. Jakmile jeden den nemá, dostává absťák a téměř amok…

Fikovnice
Fikovnice (4384 příspěvků) 03.02.2024, 08:28:27 xxx.xxx.61.30

Aktuálně jsme měli v práci myš. Jak nás vystěhovala “paní přednostová” a rozstrkala na padesát různých míst, tak část z nás je úplně v přízemí. Kolegyně přinesla sklopec, jiná narafičila jídlo. Tak jsem si i říkala, pokud ji chytnou, zda ji tomu mému masožravci nepřinést…ale raději asi ne. Musela bych pak asi odčervovat a hlavně by se zřejmě totálně zbláznil a vyžadoval by myši pak pořád!😂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.