Aktuálně: 4 958 inzerátů174 180 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Zverimex

Krysta (neregistrovaný) 03.02.2024, 19:11:13 xxx.xxx.78.14

Ahoj, mám dotaz. Co si myslíte o zverimexech - je velký risk vzít si od nich králíčka? Jak je to s ochočením - jsou ti králíčci tam plašší než od chovatele? Je mi moc líto králíčka u nás ve zverimexu. Ráda bych ho vysvobodila jen nevím co bude lepší. Je pravděpodobny když si ho koupím že tam bude brzy další. Je lepší nechat tam jednoho trápit ☹️ ☹️ nebo ho zachránit a riskovat že tam bude další?

ančovička
ančovička (856 příspěvků) 03.02.2024, 19:48:24 xxx.xxx.243.249
Odpověď na příspěvek uživatele Krysta z 03.02.2024, 19:11:13

Jestli ho chcete vysvobodit ze zverimexu,tak si ho kupte..jestli je mladý,tak se dá ochočit..ale prvni cesta musí být k MVDr.a králíčka nechat naočkovat..mor, myxomatóza..krmení příslušné králíkům…a samozřejmě se na jeho místě objeví další králíček..

Janazevsi
Janazevsi (65 příspěvků) 04.02.2024, 13:33:00 xxx.xxx.164.121

A je určitá pravděpodobnost, že to nebude zakrslý králíček, ale mládě normálního králíka. Vlastní zkušenost.

A pamatuji si, že v prodejně zvířat, okolo které jsem denně chodila, měli za výlohou pro králíčky takový výběh. Měli jich tam aspoň deset. Samozřejmě všechny neprodali a tak od roztomilých maličkých králíčků se dopracovali  na směsku králíků střední velikosti. 😃


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.