Aktuálně: 4 978 inzerátů173 961 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Dobré krmivo pro dospělého kocoura

megi-the-pes
megi-the-pes (2205 příspěvků) 25.02.2024, 07:17:11 xxx.xxx.124.6

Nejlepší je, že si takhle spolu nahrává jedna osoba. Sama sobě. A pak se tomu sama zasměje. Sama sobě. To je důležité, umět se zasmát sobě. 
Je to mládě od soba, sobě? 
Líbí se mi, jak říká: “…a přemýšlím, jaké krmivo pořídit?”
Ptá se nás, esi přemýšlí. 
A Vy jí všici odpovídáte na nějaké granule.

🙂

biaca
biaca (543 příspěvků) 26.02.2024, 06:33:07 xxx:xxx.6332:984e

Já nebudu tvrdit, že granulemi nekrmím - ale není to základem jídelníčku - jedna miska granulí na den pro dva kocoury a jedna kapsička pro dva kocoury. (A nebudu psát, kterou značkou - protože to záleží na každém majiteli, kterou značkou krmí - i když koukám na složení ne na značku - whiskas, a konkrétně marp bych kocourovi nedala z důvodu že má ve složení česnek - nechápu, kterého blbce napadlo dát do krmiva pro kočky česnek a snažit se ho otrávit a způsobit si zdravotní komplice ). Základem je maso, které mají jak k snídani tak k večeři. Plus k obědu konzervička tuňáka. (skutečného masa jako je cosma nebo schesir) 

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 26.02.2024, 10:11:16 xxx.xxx.95.92

Marp je mi ukradený, ale pro zajímavost jsem koukla, když jste to psala a: kde jste našla ten česnek?? Já jsem přečetla snad v 5 prodejnách složení a nic takového jsem nenašla. 

biaca
biaca (543 příspěvků) 26.02.2024, 10:19:27 xxx.xxx.47.71

Na odkazu - viz. složení, který dala sama slečna. Podle mého mají tzv. lidského ochutnávače - protože už vidím, jak kocour polovinu z těch surovin žere. 

Čerstvě připravené kuře 29 %, Sušené kuře 29 %, Sladké brambory 14 %, Brambory, Kuřecí tuk 6 %, Sušená vejce 4 %, Hrách, Pivovarské kvasnice, Kuřecí vnitřnosti 2 %, Minerály a vitaminy, Fruktooligosacharidy (1440mg/kg), Rajčata, Česnek, Sušená mořská řasa, Sušené brusinky, Šípek, Anýz, Pískavice řecké seno, Máta, Petržel.

kocoura219
kocoura219 (130 příspěvků) 26.02.2024, 10:20:38 xxx.xxx.104.252
lesnizinka:

Marp je mi ukradený, ale pro zajímavost jsem koukla, když jste to psala a: kde jste našla ten česnek?? Já jsem přečetla snad v 5 prodejnách složení a nic takového jsem nenašla. 


Je v granulích. Zkopírovala jsem složení z výše uvedených webových stránek 🙂 

Čerstvě připravené kuře 29 %, Sušené kuře 29 %, Sladké brambory 14 %, Brambory, Kuřecí tuk 6 %, Sušená vejce 4 %, Hrách, Pivovarské kvasnice, Kuřecí vnitřnosti 2 %, Minerály a vitaminy, Fruktooligosacharidy (1440mg/kg), Rajčata, Česnek, Sušená mořská řasa, Sušené brusinky, Šípek, Anýz, Pískavice řecké seno, Máta, Petržel.

Ale asi ho tam bude takové minimum, že by snad neměl na kočku mít vliv, navíc nebezpečný je hádám hlavně syrový… ? Ale to třeba odpoví někdo znalejší 🙂 

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 26.02.2024, 16:13:43 xxx.xxx.95.92

Aha, jsem se toho měla nahledat😉 I kdyby tam byl syrový, je to tak zanedbatelné množství, že to není nic proti ničemu…a k ničemu😉 Předpokládám, že to tam dávají, aby to odpuzovalo případné parazity, ale v tom promile ani to nepomůže😉

biaca
biaca (543 příspěvků) 26.02.2024, 16:43:25 xxx:xxx.aa6c:c62f

V celku je to jedno jsou to zeleninové granule kocour nemá zájem o brambory a hrách nebo rajčata. Zbytečně moc balasu okolo které kočka nežere.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.