Aktuálně: 4 985 inzerátů174 059 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Papoušek zpěvavý

Anonymní (neregistrovaný) 15.02.2024, 11:25:11 xxx.xxx.38.166

Chci se zeptat na hnizdění papouška zpěvavého. Potřeboval bych vědět, kdy se tak vyvěšuje budka ve venkovni voliéře a do jaké výšky. Všem moc děkuji. Martin

Anonymní (neregistrovaný) 16.02.2024, 11:33:05 xxx.xxx.152.102

Budku můžeš pověsit už v dubnu a jako podestýlku dej třeba hrubé piliny,nebo malé hoblovačky. Já dávám směs 1 díl hrabanky a 2 díly pilin (někdo tvrdí, že hrabanka se vysuší a práší, ale samička se koupe a tím se směs nevysušuje). Výšku tak 5-10 cm dle budky.

Anonymní (neregistrovaný) 20.02.2024, 18:56:21 xxx.xxx.141.100
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 16.02.2024, 11:33:05

Bože proč radis a umíš h---no  ty Dubne . Hrabanka -rovna se hlína?  Dávno překonané . Jak si přišel na to že se zpěváci často koupou ve své většině to nedělají . Pouze a jen hobliny bez problému léta zkušenosti vrstva 3 až čtyři cm  no a ještě tři páry mě uz sedí a další už snáší. Nikdy jsem o žádnou samici nepřišel kvůli snasce !  Jak se to někdo snaží tady prezentovat. Prosím neradte mladým chovatelům vaše rady pocházejí ze čtení a ne z praktických zkusenosti

Anonymní (neregistrovaný) 20.02.2024, 20:10:46 xxx.xxx.141.100
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 20.02.2024, 18:56:21

O papousku zpěvavem . Jako mladý chovatel jsem si vydělal na brigádě (sběru višní ) 350 Kč. A věděl jsem za co je utratim . Šel jsem ke známému chovateli který nabízel papoušky zpěvavé přírodní a jediné známé mutace skořicové. Přírodní byli za 150 Kč. Skořice za dvě stě .vzal jsem tuto páru a nikdy jsem se od nich nedočkal odchovu. Nelituji zpěváci mě udělali moc radosti v životě a zkušenosti v chovu. Víte že zpěváci tolerují veškeré drobné ptactvo ve voliéře?

Anonymní (neregistrovaný) 23.02.2024, 09:55:08 xxx.xxx.120.7
Anonymní:

O papousku zpěvavem . Jako mladý chovatel jsem si vydělal na brigádě (sběru višní ) 350 Kč. A věděl jsem za co je utratim . Šel jsem ke známému chovateli který nabízel papoušky zpěvavé přírodní a jediné známé mutace skořicové. Přírodní byli za 150 Kč. Skořice za dvě stě .vzal jsem tuto páru a nikdy jsem se od nich nedočkal odchovu. Nelituji zpěváci mě udělali moc radosti v životě a zkušenosti v chovu. Víte že zpěváci tolerují veškeré drobné ptactvo ve voliéře?


Je to tak, papoušek zpevavý se dá chovat s další Austrálii, korelami, andulkami ale musí tomu odpovídat rozměr voliéry.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.