Aktuálně: 4 898 inzerátů174 649 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

dva beagli

lukas21
lukas21 (2 příspěvků) 10.07.2008, 14:03:00 xxx.xxx.167.44
Dobry den potreboval bych poradit mam fenku beagla ma 11mesicu uz je klidan a hodna.Ale napadl nas napad ji poridit kamaradku taky fenku beagla.Myslite ze je to dobre ze budou spolu hodne?diky moc
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 17.07.2008, 14:15:18 xxx.xxx.100.207
ahoj, no s vaším dotazem sice neporadím, ale chtěla bych se na něco zeptat,mám doma 3-4měsíční štěnátko-kříženec bígla,a máme hrozný problém ho naučit samotě. Jakmile odejdeme z bytu štěká a vyje na celé sídliště. měli jste taky takový problém? děkuji moc za odpověd. wena86@seznam.cz
lukas21
lukas21 (2 příspěvků) 18.07.2008, 12:01:43 xxx.xxx.167.44
My sme takovy problem nemeli ale moje znama mela zkuste se zeptat u veterinare nebo v nejakych potrebach pro zvirata na takovy obojek(nevim jak se jmenuje)kdyz pes zacne stekat tak obojek pisti a to toho psa utisi....100%to pomaha
Lenacek
Lenacek (26 příspěvků) 18.07.2008, 22:36:01 xxx.xxx.37.194
Dva beaglove by se meli snést, i když to jsou maličko "prdloušci", většinou jsou kamarádští....ovšem vyjímky mohou nastat...
Co se týka toho obojku - to bych volila jako poslední možnost... Jde o to psovi pobyt doma, když je sám co nejvíce zpříjemnit a ne znepříjemnit...zaměstnat ho tak, aby neměl čas štěkat... Nejprve ho zkuste učit být sám v místnosti...nechejte ho někde v pokoji - zavřete dveře a chvíli počkejte (opravdu jen chviličku), když začne štěkat, okřikněte ho fuj, nebo tiše, nebo na co slyší, a ví, že je to špatně. Když se ztiší, otevřete a moc pochvalte... Dobu, kdy bude v pokoji sám postupně pomalu prodlužujte...až to bude umět, tak přejděte na to, aby byl sám v celém bytě...taky jenom chviličku a popostupně dobu prodlužujte...
Potom ještě doporučuji, schovat jeho oblíbenou hračku, aby ji třeba týden neviděl, nemohl si s ní hrát a vyndat ji, když bude sám doma. Například dobré jsou míčky, které se dají naplnit pamlskama, když to pes pozná, že když si s tím hraje a správně s tím kutálí, tak něco dostane, bude to mít moc rád...
Mi
Mi (179 příspěvků) 15.08.2023, 16:42:06 xxx.xxx.99.0

Bíglové byli držení ve  mečkách, tak bych předpokládala že bude dvěma lépe. Ačkoliv v posledních letech jsem potkala dost nesnášenlivých a útočných.

keriton
keriton (477 příspěvků) 16.08.2023, 05:45:27 xxx.xxx.35.7
impact:

Aaaaaaa koukám, že se sem přesunul ifauní mor vytahování patnáct let starých vláken. 😂😂😂


Aspoň to bude mít tu správnou ifaunovou atmošku 😀

Sardullah
Sardullah (979 příspěvků) 16.08.2023, 12:21:55 xxx.xxx.189.104
lukas21: My sme takovy problem nemeli ale moje znama mela zkuste se zeptat u veterinare nebo v nejakych potrebach pro zvirata na takovy obojek(nevim jak se jmenuje)kdyz pes zacne stekat tak obojek pisti a to toho psa utisi....100%to pomaha

 No tak já teda nevím…jedná se o problém s 3-4 měsíčním štěnětem. Štěňátko je potřeba na samotu naučit, aby neštěkalo. Jestli to štěkání je začínající a nebo rozjetá separační úzkost, tak to ten obojek fakty nevyřeší. I kdyby nakrásně přestalo štěně díky tomu obojku štěkat, tak si neumím představit, že to zajistí, že najednou štěně bude doma v klidu a bez stresu.

Z mého pohledu není rovnítko mezi psem, který neštěká a psem, který je v pohodě a klidu. 

Jakože, když vypnu zvuk, tak zároveň nevypnu stres, strach, stesk….

Z mého pohledu přeci musím štěně naučit, že se nemusí bát, že nemusí plakat, že se mu domů vrátíme…já to spíš než na nějakej obojek vidím tak, že si vezmu 14 dní dovolenou a začnu po malých krůčcích s nácvikem, zavedu nějaké rituály, stereotyp. Učím štěňátko samostatnosti.  Už bylo popsáno výše.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.