Aktuálně: 4 983 inzerátů174 040 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

štěně samo doma

anonymní (neregistrovaný) 17.07.2008, 14:33:06 xxx.xxx.100.207
dobrý den, mám na všechny moc velkou prosbičku.14 dní Mám doma štěně-zřejmě kříženec bígla(viz foto) a nevím co dělat. jakmile odejdu z bytu začne hrozně štěkat a výt a vydrží tak třeba i 2hodiny.sousedi už se mnou ani nemluví:( a nejhorší to bude až budu chodit do práce.to bude od rána tak do pěti odpoledne sám.prosím moc o radu a předem moc děkuji V. 736704840 wena86@seznam.cz
Obrázek
Eva (neregistrovaný) 26.04.2009, 22:28:17 xxx.xxx.187.58
Dobrý den,
měli jsme podobný problém. Máme štěně thai ridgebacka a když jsme ho nechali doma, tak naříkal i 3 hodiny. Na sousedy se vykašlete...důležité je aby se to naučilo a Vy abyste byla spokojená a hafik také. Dělali jsme to tak že jsme ho nechali doma 3 hodiny potom 4 hodiny a on zjistí po týdnu, že se vždy vrátíte domů. Hlavně se sním hezky přivítat a dát mu pamlsek, že byl hodný (i když třeba naříkal). Povedlo se nám to tímto způsobem za 10 dní a teď je rád, že je sám doma, protože se pořádně vyspinká a má svůj klid....
Eva
Tereza (neregistrovaný) 27.10.2009, 16:24:41 xxx.xxx.156.117
Dobrý den, mám doma 3 dny štěně jack russela, je mu 6 týdnů. Hrozně vyje a štěká i když jsem s ním ve stejné místnosti a nevšímám si ho a když jdu na chvilku pryč je to stejné, vydržel by tak hodně dlouho, první tři noci jsem s ním chtěla trávit tak že ho budu mít vedle postele a dám k němu ruku, ale štěkal a vyl dokud jsem si ho nevzala k sobě do postele, pak okamžitě usnul. Jinak je v pohodě chodí se vyprazdňovat na jedno místo a tak, ale nevím jak se zbavit toho problému se štěkáním a vytím, vím že to může být jen teď ze začátku ale raději se chci zeptat předem. Děkuji

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.