Aktuálně: 4 983 inzerátů174 034 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Mříž do auta

tetrivek
tetrivek (121 příspěvků) 12.03.2024, 18:40:46 xxx.xxx.113.171

Zdravím, rozhodla jsem se, že budeme muset pořídit mříž do kufru auta. Pro velkého psa mi to přijde nejlepší. V kufru bude mít dostatek místa a zároveň bude bezpečně oddělený od spolucestujících v autě. 

Prosila bych jaké máte. A jak jste spokojení. Mříží je v nabídce hodně. Ráda bych si pročetla vaše zkušenosti. 

Děkuji 

balu
balu (1531 příspěvků) 12.03.2024, 18:46:13 xxx.xxx.152.98

Mám do Fordu Focus originál z Fordu a jsem spokojená moc. Ta mříž tam byla když jsem auto kupovala jako již ojeté, tak nevím, kolik stála sólo. Dá se odmontovat, ale nedělali jsme to.

tetrivek
tetrivek (121 příspěvků) 12.03.2024, 18:56:04 xxx.xxx.113.171

Já mám malé auto ford fusion. Děkuji,podívám se jestli by se dala sehnat originál. 

Ještě jsem přemýšlela kdyby se dala přendavat do druhého auta páníčka. 

balu
balu (1531 příspěvků) 12.03.2024, 19:01:36 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele tetrivek z 12.03.2024, 18:56:04

Na internetu jsou různé mříže, u nichž jde nastavit jak výška tak délka, podle auta. Nemám s nimi zkušenosti, ale dívala jsem se také, do druhého auta, Opel Crossland. Nic jsem zatím nevybrala, jezdíme a fenkou málo, a jezdí na zadním sedadle přikurtovaná do zdířky na pás. Ale to není ideální. A přepravku nechceme.

tetrivek
tetrivek (121 příspěvků) 12.03.2024, 19:16:18 xxx.xxx.113.171

Když jsem měla první auto. Vozila jsem lajku na zadních sedačkách. Kde byla ochranná deka, fenka byla připoutaná psím pásem a měla kšíry. Jezdila na kratší vzdálenosti. 

Jezevčice jezdí v přepravce se synem na zadní sedačce, přepravka je ještě připásaná. 

Čuvačka bude jezdit v kufru. Je tam spokojená. Jezdíme zatím málo, ráda se kouká ven, nebo leží. Kvůli bezpečnosti bych chtěla pořídit mříž. 

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 12.03.2024, 20:10:08 xxx.xxx.27.27

Je to nedávno, co jsem taky řešila mříž do auta. Má stařičkou hondu crv, takže terénní automobilový vůz, který je navíc registrován jako nákladní, což znamená, že tam podle mě byla původně nějaká originální přepážka… tu se mi tedy nepovedlo sehnat. Koukala jsem na mříže, kde se dají variabilně nastavovat rozměry, ale uživatelé  si většinou v recenzích stěžovali, že to drnčí a pokud bylo uchycení nějakou rozpínavosti tyčí o střechu, tak že to nejde pořádně upevnit.

Z mého pohledu je asi nejlepší mít v kufru … nevím jak se to jmenuje… vestavnou klec, ale já to potřebuju mít variabilní a tohle mi nevyhovuje.

Nakonec jsem koupila toto Mříž do auta Nordrive PREMIUM-GUARD , je několik typů na různá auta. Upevnění za opěrky zadních sedaček. Drží to, je to pevný, nikde nic nedrnčí… za mě spokojenost.

Verun
Verun (718 příspěvků) 12.03.2024, 20:21:01 xxx.xxx.220.12

Máme kombíka a vzadu je za hlavovýma  opěrkama sedaček taková “válcovitá věc”, přepažuje celé auto a je v tom síť, která se dá vytáhnout  a zavěsit a zase do té věci ztáhnout, taková roletka. Nevím, zda je to homologované pro psy…ale jelikož dost často převážíme objemné věci-sklopíme zadní sedačky(ta věc se sklopí se sedačkama-dvojkou) a je prostor… 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.