Aktuálně: 4 885 inzerátů174 913 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

mnisek sedy,samostatne mlade

Maruska (neregistrovaný) 23.07.2008, 19:10:05 xxx.xxx.139.83
Dobry den, jsem v problemove situaci a potrebuji radu zkusenejsich, kteri se na tomto serveru vyskytuji.Ja jsem ted v zahranici, navrat prvni tyden v zari, po prijezdu jsem si chtela poridit papouska. Dnes mi tatka oznamil,ze mi poridil mniska sedeho-samostatne mlade, ktere se samo dokaze najist k narozeninam, ktere budu ani ne za tyden slavit.Samozrejme ho poridil od zkuseneho chovatele,je to prirozeny odchov po rodicich. Jak nejlepe ochocit tototo tvorecka (nasi to budOu muset zkusit). Budu rada za jakoukoliv radu, moc se na nej tesim, ale je mi hrozne lito, ze s nim nemuzu byt od zacatku.Chtela bych,aby byl krotky,jsem ochotna se mu venovat cely den. A hrat si s nim. Prosim poradte mi,dekuji Maruska
anonymní (neregistrovaný) 24.07.2008, 15:09:04 xxx.xxx.139.83
Ahoj Maru, tak to nevidim dobre, jednak uz chce ze zacatku s nim bejt a privykat ho na lidi,a jestli jsi ho chtela jako mazlicka, tak sis mela poridit rucne dokrmene mlade, myslim,ze ho tak dokonale neochocis.
anonymní (neregistrovaný) 24.07.2008, 15:22:22 xxx.xxx.35.177
Ja bych to tak zerne nevidela, pokud se mu budou rodice venovat aby si přivikl na lidi tak v tom nevidim problem
Maruska (neregistrovaný) 24.07.2008, 19:21:52 xxx.xxx.139.83
No budou, slibili to a za par tydnu s nim budu i ja, cely den, kazdy den, slyzela jsem,ze jsou pry dost hlucni, me by nevadilo nejake stebetani, ale furt bych ho asi taky slyset nemusela,co je na tom pravda?Dekuji za odpovedi

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.