Aktuálně: 4 871 inzerátů174 755 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Šírka voliery

mimo
mimo (62 příspěvků) 24.07.2008, 21:59:31 xxx.xxx.187.195
Zdravim, konecne budem stavat nove voliery na miesto starych co som poutival doteraz. Vyska bude najmenej 2 m, dlzka najviac 3,5m a mam na to priestor 4,8 najviac 5,4 m. Zatial mam take plany ze by to nebolo so ziadnym vnutornym priestorom, lebo to by asi mali vtaci maly prelet a do tej dlzky 3,5 m sa to da tazko spravit. Zadna strana by bola murovana aj bocne steny by mali polovice dlzky mur, ostatna konstrukcia by mala byt zelezna. Predelene by malli byt 1,5m od zadnej steny murom a potom pletivom. Chcel by som tam zmestit aspon 7 ks volier. Ja som rozmyslal, ze sirky budu 3x0,8m, 2x0,7m, 2x0,6m. Chcel by som tam mat druhy: v jednej spolu andulky, korely, kakariki, a potom oddelene rozely pestre, rubino, lutino, penantov, agap. ruzovohrdlych a do jednej so sirkou 0,8 by som chcel nieco vacsie, ale neviem sa rouhodnut co. Napriklad alexander cinsky alebo aratinga jendaj alebo ozaj nevioem komu by tieto rozmery mohli stacit z vycsich druhov. Vie mi niekto poradit este nieco ine co by sa tam dalo dat? Ale nemyslim take ako pap. horsky, nadherny, alex maly, ale nieco take ine

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.