Aktuálně: 4 978 inzerátů173 948 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Přeprava zakrslého králíka

Radka (neregistrovaný) 24.03.2024, 18:13:52 xxx.xxx.70.130

Dobrý den, dětem budeme pořizovat zakrslého králíka. Postupně se vybavujeme, klec máme i venkovní výběh na trávu. Teď řešíme přepravku jednak na dovoz od chovatele domů ale i k veterináři atd. Co říkáte na tu na obrázku? Původně jsem chtěla takovou tu plastovou jako je třeba pro kočky ale uviděla jsem tuto a zalíbila se mi. V té plastové by mu to klouzalo když má drápky a v tomto se to vylučuje co si o tom myslíte?

Obrázek
Bodlinka
Bodlinka (977 příspěvků) 24.03.2024, 18:16:53 xxx.xxx.84.238

normálně plastovou přepravku na kočky, takovou, která se dá otevřít z boku i shora. dovnitř se proti klouzání dává deka, ručník nebo savá plína.

Varaxi
Varaxi (497 příspěvků) 24.03.2024, 18:30:04 xxx.xxx.137.233

Má to nějakou vnitřní konstrukci? Aby se v tom ten králík nějakým omylem nepomačkal nebo nepřehřál. 
Potřebujete něco pevného, v čem ten králík bude mít volnost pohybu, bude si moct lehnout nebo se protáhnout atd. Proto potřebujete, aby ten obal, ať už je jakýkoli, držel tvar. 
Do klasických přepravek se dává podložka, aby to neklouzalo. Teda do některých - jiné mají hrubší dno, které neklouže. 

Rapotačka (neregistrovaný) 24.03.2024, 20:15:30 xxx:xxx.4655:a2a1

Myslela jsem, že je z plastu.😲

Kousek starýho koberce  klidně vyhodím😊.

biaca
biaca (543 příspěvků) 25.03.2024, 07:30:45 xxx:xxx.1a52:f4dd

Pořídila bych přepravku na kočky. Z jednoduchého důvodu - podle mého králík může začít panikařit (neznámé prostředí a lidé). Poté až si zvykne, je možné přesedlat na látkovou tašku. (za mých mladých let, jsem králíka nosila v batůžku k veterináři, ale když jsme si ho pořizovali nesli jsme ho v kleci.) 

Pokud to budu brát podle svých kocourů, tak např. staršího kocoura nemůžu nést v batůžku, ale musí být v přepravce - jelikož šílí. Pořízení látkové tašky bych nechala na povaze králíka, ale pevná přepravka zajišťuje více bezpečí jak pro králíka tak pro Vás.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.