Aktuálně: 4 830 inzerátů175 147 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

poradte mi prosím spěchá!!!!

Kajinka007
Kajinka007 (1 příspěvků) 28.07.2008, 14:45:54 xxx.xxx.164.114
mam 2 ročního alexandra maleho (viz.foto) skousime ho aby si sednul na patycek ale strasne se boji kdyz k nemu dame patyk ale hodne opatrne tak strasne rve a utika pred ním a porad nas klove ale ja si davam pozor kdyz mu menim jidlo potrebujeme poradit co snim
Obrázek
sunflowersman (neregistrovaný) 29.07.2008, 17:19:57 xxx.xxx.175.196
Předpokládám, že jde o přirozeně odchovaného ptáka, ochočování bude stát hodně úsilí a trpělivosti. Myslím si, že i nějaké ty štípance jistě proběhnou. Ale věřím, že i alexandr pod rodiči se stane krásným mazlem.
anonymní (neregistrovaný) 27.09.2008, 22:56:41 xxx.xxx.199.54
Já mám 5ti letýho, taky štípal jako bejk, vždycky mu jednu pleskněte přes zobák, ať je mu jasný, kdo je pánem. U mě to zabralo perfektně. Nesmíte se ho bát, to vycítí a je to ztracený. Na klacík mi nejde ani po těch letech, jedině mi na něj přilítne, což ho trochu nechápu. V letu prostě jo, ale z místa ani náhodou. Jsou to paličáci, tak my musíme bejt paličatější !!! :-)). Jinak na něj nedám dopusit, je to mazlík muj, mám ho furt venku, lítá si po celým baráku, do klece chodí jen spát.... Ja a je to strašnej rapl. Prej sme oba stejný :-o. Tak přeju hoooodně trpělivosti :-)
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.