Aktuálně: 4 872 inzerátů174 823 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

stříhací strojek

anonymní (neregistrovaný) 28.07.2008, 15:57:27 xxx.xxx.245.141
Ahoj mam starý stříhcí strojek na psa Moser 1420, ale je u něj už špatná hlavice, neví nikdo kde bych sehnala náhradní díly na tento přístroj na internetu jsou jen nové typy a ve zverimexu mi pomoct neumí.Díky moc
anonymní (neregistrovaný) 19.09.2008, 18:38:38 xxx.xxx.27.1
A zkusila jste D-Import Mladá Boleslav?
Anonymní (neregistrovaný) 26.07.2023, 07:30:45 xxx.xxx.6.286

Obnovuji 15 let staré téma. Ráda bych získala kontakt na výrobce či prodejce. Jeden strojek bych ráda zakoupila, ale zatím jsem neměla štěstí ani v obchodě a ani v inzerátech. Nevím, zda se to dělí na profi a hobby. Potřebuji to na občasné stříhání jednoho malého pejska. Tak kdyby jste mi poradili třeba i typ strojku, budu ráda. Případně koupím i starší. Děkuji

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 26.07.2023, 08:15:03 xxx.xxx.65.248

To je velmi obecně položený dotaz. Záleží, kolik můžete investovat, zda malý pejsek snese i hlučnější drnčení (drahý strojek bývá tišší), jak je pejsek starý, zda vás čeká stříhání ještě dalších 10 let… 

Já jsem povyhazovala peníze za levnější varianty a nakonec stejně koupila takovou zlatou střední cestu za cca 4000 a k tomu 4 hlavice za další 4000 a k tomu kvalitní nůžky a k tomu ještě malý strojek na detaily… Ale mám dva velké psy, z nichž jeden má srst tak hustou, že i na veterině se divili.   

Bazar… já nevím. Nešla bych do toho. Nikdo vám neřekne, že strojek prodává, protože nestříhá dobře, řekne spíš, že prodává, že už pejska nemá… muselo by jít o nějakou super značku i model, kterou vám případně snadno někde opraví.

Mám Moser, stříhám s ním cca 5 let ty dva psy, půjčuji ho ještě sousedovi na knírače, nikdy se to nerozbilo, jen je potřeba měnit hlavice, když se zahřívají. 

Koupila bych si strojek, ke kterému se hlavně dobře dají sehnat ty náhradní hlavice. Takže žádná Lidl akce a podobně. 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.