Aktuálně: 4 828 inzerátů175 274 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů

Andulka z klece ve voliéře

Ancca
Ancca (26 příspěvků) 09.08.2008, 15:51:00 xxx.xxx.80.149
Dobrý den, potřebuju poradit. Mám doma, andulku, ale musím ji dát pryč. Můj známý má voliéry a říkal, že si jí klidně vezme. Ta moje sice není ochočená, ale na člověka už je trochu zvyklá. Přesto nevím, jak na ní voliérové andulky budou reagovat. Myslíte, že by se mohli chovat agresivně nebo nevšímavě? A také nevím, jestli pro ní venkovní chladnější teplota nebude moc velký šok. Co myslíte? Děkuji za odpověď.
anonymní (neregistrovaný) 09.08.2008, 16:02:25 xxx.xxx.80.193
myslim si, ze ji andulku prijmou v pohode. Jsou to hodni ptaci. akorat nevim jak bude zimovat, protoze je li zvykla pres zimu byt doma a pak by mela byt v zime venku ve voliere, nemusela by to rozdychat. Ale zase zalezi, jake ma ten chovatel voliery
Zebra
Zebra (138 příspěvků) 10.08.2008, 10:55:01 xxx.xxx.183.213
Taky myslím,že to bude v pohodě. Já mám jednu andulku od známé - měla ji v malé kleci a už ji nechtěli. Chvíli jsem ji měla zvlášť, ale slyšela ostatní andulky. A pak, když jsem ji dala k ostatním, tak se chvilku držela stranou, ale pak už byla v pohodě. Pokud mají přístřešek, tak je to v pohodě. Je léto, takže do zimy si zvykne a zvládne to ;-)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.