Aktuálně: 4 829 inzerátů175 426 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

Ochočení korely

anonymní (neregistrovaný) 11.08.2008, 21:06:11 xxx.xxx.115.128
korelu mám asi tak rok! ale už jí budou asi tak dva roky!dostala jsem jí prostě až když jí byl rok a nejde jí ochočit!a ještě poraď mi prosím.....!korele roste strašně rychle zobák...!a museli jsme jí ho i stříhat dokonce 2x!a pořád jí roste!v kleci měl větve ale vůbec mu to nepomáhá!zobák má dlouhej a já nevim jak udělat to aby mu tolik nerostl!a ještě nevíš co se mohlo stát když mu tekla z pacek krev??? zničeho nic..!!prosím odepiš co nejrychleji...!papoušek se jmenuje Kyryk
Ondřej*7
Ondřej*7 (47 příspěvků) 11.08.2008, 21:32:02 xxx.xxx.227.166
Ahoj pokusím se ti alespoň s něčím poradit.Zkus ji dávat pamlsky z ruky přes pletivo opatrně vždy k ní přicházej a mluv na ni pokuď ji naučíš aby si brala pamlsky přes pletivo(např:jablko) tak zkus dát ruku do klece a podávit ji pamlsek uvnitř i když se toto naučí tak se ji pokoušej dát na prst vše dělej v klidu, pozvolna a povídej si sní určitě to zvládneš.Aby Kyrykovi rostl pomaleji zobák tak stím ti nepomůžu,dávat pořád větvičky na okus a aby měl ve voliéře sépiovou kost,ale ještě bych dodal čím častěji se bude stříhat tím rychleji poroste.Z pacek krev proč mohla téct to vážně nevím ,neškrábl se někde o klec?Není tam nějaký nebezpečné ostrý předmět? Mohl bych dávat plno otázek.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.