Aktuálně: 4 318 inzerátů190 577 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Březost

Tianni (neregistrovaný) 27.05.2024, 10:21:35 xxx.xxx.231.103

Ahoj, mám trochu problémovou samičku - pořád staví hnízda, snaží se nakrýt každého živočicha, který před ní neuteče, když ji hladím nebo kartáčuji, tak se mi nastavuje... včera jsem ji vzala k samečkovi na krytí. Vůbec nechtěla postát na místě, proháněla ho snad hodinu. Když ji dohnal, moc se snažil, ale někde jsem četla, že má po oplodnění samičky padnout na bok - to neudělal. Myslíte, že je i tak možné, že je nakrytá? Kdy a jak se dá poznat, jestli to vyšlo? Jinak bych se domluvila s těmi lidmi, ať to s tou naší slečnou zkusí ještě jednou.. ona si zoufale přeje mít miminka

acher
acher (746 příspěvků) 27.05.2024, 12:25:09 xxx:xxx.41a0:2d4b

Samička byla už asi tzv.přeříjená. Sameček nemusí nutně spadnout na bok a i tak může být samička nakrytá,otázkou je, jestli zabřezne. Pokud neumíte palpaci nebo nemáte někoho kdo to umí,tak buď na veterinu nebo měsíc počkat ,jak to dopadne.Jak je samička stará? Samička si rozhodně nepřeje zoufale “miminka”,to jsou prostě hormony.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.