Aktuálně: 4 953 inzerátů174 088 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

začervení???

anonymní (neregistrovaný) 18.08.2008, 23:45:41 xxx.xxx.35.177
Jak se pozná začervení? Mám doma 4 měs. korelu která má dost vystouplou hrudní kost, ale má to odmalička - je vypiplaná od holátka. Je možné že je tak mladý pták začervený nebo to může být něco jiného? Když byla menší tak se strašně přecpávala /granulí/ a stávalo se občas že je i vyzvracela, tak sme ji museli dávat příděly nebo jí žrádlo brát. Nyní žere normálně, nezvrací, mysleli jsme že až povyroste že se trošku "oplácá", ale hrudní kost má vystouplou pořád. Ve venkovní voliéře pravidelně /jaro - podzim/ odčervuji preventivně a přesto se mi stalo že mi uhynul pták - zdravý, vitální, ráno sem ho našla načepířenýho ve voliéře na dně, apatického, nechal se bezproblémů chytit /byl příšerně pohublý s vystouplou hrudní kostí/, během dvou hodin sme byli u veterináře a za hodinu po příjezdu uhynul /dostal nějaké antibiotika do vody které se samozřejmě nenapil/. Myslíte že to mohlo být začervení i když odčervuji? Jak se to vlastně dá poznat?

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.