Aktuálně: 4 806 inzerátů176 246 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Mníšek šedý

anonymní (neregistrovaný) 19.08.2008, 11:50:39 xxx.xxx.244.199
Dobrý den,
ráda bych se zeptala na co nejvíce informací ohledně tohoto druhu. Ráda bych si jej pořídila jako domácího mazlíčka a když jsem se pokoušela vyhledat nějaké informace na netu, tak tam toho moc nebylo a nebo názor, že se jako domácí mazlíček moc nehodí, většinou kvůli hlasitosti. Ve vaší rubrice Druhy jsem našla toto:"Mníšek šedý je často doporučován jako výborný rodinný zvířecí mazlíček, který jistě potěší každého kdo se s ním setká", tak nevím co si z toho vybrat. Vím, že se to může lišit, že každý papoušek může být jiný, ale i přesto vás prosím o radu. Myslíte si, že svou hlučností předčí třeba alexandra malého či velkého. Předem díky za vaše názory. Liběna
Milan Jech - Mil@n (neregistrovaný) 19.08.2008, 13:19:56 xxx.xxx.90.130
jo s tím souhlasím mníšci jsou dobří domací spolučníci doporučuji
sunflowersman (neregistrovaný) 19.08.2008, 21:19:50 xxx.xxx.175.196
Slyšel jsem nedávno mníška hned vedle alexandrů malých. Řekl bych, že mníšek je méně hlučný.S alexandrem velkým se to srovnat nedá, to je větší řvoun.Také záleží jaké máte Vy osobně mantinely ohledně hluku.
anonymní (neregistrovaný) 19.08.2008, 21:35:13 xxx.xxx.213.168
tak díky moc, už jsem měla možnost slyšet jak malého tak velkého Alexandra a pokud nepřekoná tyto dva, tak jsem klidná...ještě jednou díky! Liběna
anonymní (neregistrovaný) 20.08.2008, 07:54:24 xxx.xxx.190.65
Mníšek je určitě nepřekonává co do intenzity projevu ale co do četnosti určitě. mnichy chovám a mohu říčt že se od voliér ozývají celý den ať je to takový ten spokojený křik nebo silnější vystražný když se cítí ohroženi.
anonymní (neregistrovaný) 27.08.2008, 09:44:30 xxx.xxx.244.199
Zdravím, díky moc všem za odpovědi...jen pro info mníška už máme doma a nemůžeme si ho vynachválit, je to neuvěřitelný mazel strašně zvědavý, neměl žádný problém s adaptací prostě úplný pohodář a ohledně toho hluku tak to je taky úplně v pohodě, je pravda že se ozývá hodně často, ale není to tak zlé!!!

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.