Aktuálně: 4 853 inzerátů175 008 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Umístit andulku-je to reálné?

Aileen
Aileen (9 příspěvků) 16.09.2008, 17:30:11 xxx.xxx.118.65
Dobrý den, již jsem sem psala dotaz, zda by někdo nechtěl zadarmo do hejna andulku (bohužel mylně jsem se domnívala, že jde o samičku, jak mne zde jeden chovatel informoval, jde o samce). Podávala jsem i inzeráty a kladu dotazy na všechny strany, ale až na jednu slečnu či paní, bohužel až z Opavy žádný zájem. Chtěla jsem se tedy ještě zeptat na odborný názor chovatelů navštěvujících tyto stránky, zda je opravdu tak nereálná moje představa, že by si někdo zadarmo přidal do chovu andulku samečka cca 9měsíců starého? Nevěděla jsem, že to bude takový problém. Za každou cenu se ho zbavovat nehodlám, ačkoliv jsme oproti minulému samečkovi (který chodil na ruku a mluvil s námi) nenašli společnou řeč (není ochočený, na ruce byl párkrát spíše náhodou a z donucení, bavil se výhradně se svým ptačím kámošem) a teď když jsme přišli o prvního samečka vzal za vděk morčaty,( kde převzal vedení nad klecí, zobe s nimi zrní a seno a usurpuje všech pět členů). Klidně si ho necháme, jen jsem si myslela, že ve společnosti jiných andulek by se měl lépe. Byl pořízen cca před půl rokem jako společnost k prvnímu samečkovi, kterého jsme zachránili, když byl na umření a ujali se ho, ale bylo nám líto, že nemáme dostatek času, tak jsme mu koupili (jak jsme se domnívali kámošku ;-)), ale společnost k původnímu společníkovi už asi pořizovat nebudeme... Myslela jsem si, že by neměl být takový problém věnovat ho někomu do chovu, ale žádný zájem. Je to opravdu tak nereálné? Děkuji za názory. A. Adamcová
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 16.09.2008, 20:47:12 xxx.xxx.118.65
S tím samozřejmě souhlasím, ale nevěřím, že všichni zájemci budou z Moravy a ve středních Čechách nic... Pro upřesnění jsme z Prahy, běžně jezdím po celých středních Čechách a jsem ochotna anduláka dovézt osobně, myslela jsem, že podrobnosti se už dohodnu se zájemcem osobně, ale to by se vážně musel alespoň někdo ozvat z dotazem, jako jedna jediná slečna, bohužel z té Opavy... :-(
Obrázek
mah (neregistrovaný) 16.09.2008, 21:10:47 xxx.xxx.156.4
nepopírám že je to pěkný kus a bral by jsem ho, ale jak píšete. jsem z moravy :-D teda pokud by jste to přežila a moje přítelkyně taky tak je na výšce v praze :-D kdyžtak písněte na e-mail
anonymní (neregistrovaný) 16.09.2008, 22:08:28 xxx.xxx.35.177
Skutečně je podle mě problém jen v tom, že zrovna ten co by ji chtěl je zdaleka. mě se třeba také velmi líbí, ale mám to k Vám 350 km. já jsem třeba nedávno dávala inzerát že daruji andulku s vadou a ozvala se mi paní asi za hodinu a po ní během dvou dní dalších tak 10 lidí. Zkuste dát inzerát znovu a upřesněte kde bydlíte a určitě se někdo ozve.
anonymní (neregistrovaný) 19.09.2008, 20:48:48 xxx.xxx.173.62
Pokud je ještě v nabídce, ozvěte se mi, děkuji. Jižní čechy 777594185

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.