Aktuálně: 4 801 inzerátů176 171 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

barnad límcový

Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 16.04.2007, 14:45:56 xxx.xxx.183.35
Pořiďte si nějakou odbornou literaturu. Pokud nemáte konkrétní otázky, tak vám nikdo nebude vypisovat všechny veškeré informace k chovu těchto ptáků, protože by to bylo na dlouhé články.
veronika (neregistrovaný) 18.04.2007, 21:23:01 xxx.xxx.154.86
Děkuji Ondřeji Hálo. Odbornou literaturu nějakou mám, ale nic bližšího o barnardech v ní není.chovám andulku. Ale k nám na samotu přiletěl unavený barnard, bez kroužku a já se o něj starám, jak jen nejlíp umím.Potřebovala bych se poradit s někým kdo Barnardy chová.Jinak dik za radu.
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 19.04.2007, 17:41:12 xxx.xxx.183.35
Dobrý den. Tak aby to nevypadalo, že jsem vám nechtěl poradit, tak vám doporučuji knihu od Milana Vašíčka - Papoušci Austrálie II. Je tam vše potřebné o Barnardech.

Další pro vás hodně důležitá věc by měla být, že by jste měla vědět co máte za Barnarda, pokud nevíte, tak to zjistěte. Co jsem o Barnardech zjistil, tak se velice od sebe liší i například zeměpisné formy, tím teď nemyslím jen odchylky ve zbarvení, ale v celkovém chování.

Zjistěte jestli máte Barnarda zeleného, nebo Barnarda límcového. Pak by bylo dobré zjistit i zeměpisnou formu. Známý chová Barnardy Límcové Větší i barnardy Límcové Jižní.

Ve vašem případě by vám nejlépe asi pomohl googl, kde zadáte název a prohlídnete si fotografie na netu a pak tedy zjistíte, jakého přesně máte Barnarda. Až to budete vědět můžete mě kontaktovat na můj email a já bych vám něco z knihy mohl ofotit a přeposlat.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.