Aktuálně: 4 886 inzerátů174 965 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

kanárek

anonymní (neregistrovaný) 29.09.2008, 15:01:21 xxx.xxx.142.54
kanárek
Dobrý den,
chtěla by jsem se zeptat na druh kanárků, které jsou k dostání ve zverimexech, pet-centrech. Na výstavě jsem viděla jednou tak velké. Sama by jsem ke svému "malému" ze zverimexu chtěla pořídit druhého, ale nevím, jak specifikovat požadovanou velikost. Ještě by jsem se chtěla zeptat na to, jak bezpečně rozpoznám pohlaví.
Děkuji Lucka
zalud
zalud (358 příspěvků) 01.10.2008, 12:41:52 xxx.xxx.99.34
cau pohlavi se da poznat bezpecne u preperenych jedincu jednak podle zpevu (samecek zpiva samicka ne) a podle pohl organu-samecek ma takovy ''spunt'' na zadecku a samicka ne
sejček
sejček (1256 příspěvků) 02.10.2008, 06:53:05 xxx.xxx.208.66
jo je to tk s tím pohlavým a stou velikostí na výstavách bodovaných se vystavují púouze pořádní ptáci do zwerimexů se dává odpad z těchto odchovů
Alena (neregistrovaný) 01.01.2010, 21:17:30 xxx.xxx.61.56
Zdravím budu si kupovat kanárky nejdřív sem chtěla jen pro radost ale přece jen to zkusím s chovem. Koupila jsem si knížku ale o chovu tam nic není mám knížku o zebřičkách ale nevím jestli je tam stejný průběh. Mohli byste mi doporučit nějaké stránky o kanárkách kde je dobře popsaný průběh chovu. Děkuji.
Hana Frančáková (neregistrovaný) 04.08.2010, 17:04:28 xxx.xxx.28.14
Dobrý den, moc a moc zdravím a chci se zeptat, jestli někdo nemáte k prodeji samičku? Koupili jsme si k našemu kanárkovi šikulkovi šikulkovou :-) a on to je šikulka 2 :-) díky moc
Jana (neregistrovaný) 23.05.2012, 13:49:46 xxx.xxx.168.6
Dobrý den měla bych dotaz ohledně kanárků. Mám pár čerstvě rok starý, koupila jsem jim hnízdo a samička k dnešnu snesla její první 3 vajíčka ale nevím zda je dobře, že jí sameček nekrmí a ona si slítně najíst napít a tím pádem v hnízdě nikdo nesedí. Nejsem chovatelka mám je jen pro radost ale netuším jak dlouho mám čekat zda z toho něco bude něbo co tedka dál? Jídelníček jsem jim upravila co jsem našla na netu ale informace týkající se tohohle, tak jsem nikde nenašla :o/ a taky jsem někde četla, že se po 20ti dnech od snůšky znova spáří? Já z toho mám velkou radost ale zárověn se toho bojím aby to bylo vše jak má. Poradíte mi prosím někdo? D9íky moc všem - jinak mám je doma v bytě v jedné kleci ale rozumí si dobře jsou v pohodě.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.