Aktuálně: 4 570 inzerátů178 101 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů

dve andulky-ochoceni

anonymní (neregistrovaný) 03.10.2008, 15:09:22 xxx.xxx.99.34
Zdravim mam doma ochocenou andulku, je stara asi 5 let a chtel bych si k ni poridit dalsi andulku a chci se zeptat jestli se treba neodnauci mluvit atd.Chtel bych aby byly obe dve ochocene a pokud mozno obe mluvily nebude vadit kdyz budou obe hned v jedne kleci a nebo bude lepsi kdyz budou chvili oddelene aby se ta nova andulka trochu ochocila a nebyla tak divoka diky za rady.
Obrázek
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 16.10.2008, 10:13:58 xxx.xxx.114.114
no já bych doporučila jí dát asi zvlášt do klece aby si trošku zvykla a trochu se ochočila já to takhle udělala s korelou jednu mám ochočenou a dala jsem k ní po chvíli novou a rovnou do klece a je z ní divoška na stůl přilítne když se jí ale hned zase fnkne a je divoká,s tím mluvením je každý jedinec jiný některý přestane komunikovat a věnuje se druhé andulce a jiný ne,jsem laik spíše by to chtělo přímo od toho kdo je chová více informací a zkušeností,jen vím že by to měl být sameček na to mluvení,jinak andulka na foui je moc krásná

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.