Aktuálně: 4 772 inzerátů176 281 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Papoušek senegalský - dotaz

Evule (neregistrovaný) 08.10.2008, 09:50:07 xxx.xxx.7.32
Dobrý den, uvažuji o pořízení papouška senegalského, z internetu jsem se dočetla, že je mazel a není řvoun (je mi jasné, že záleží na mě a na jedinci). Ale chtěla bych vědět, zda by papoušek snesl když bychom jeli na víkend pryč, konkr. stanovat, takže tam ho vzít nemohu, a starala by se o něj moje mamka, zda je dobré ho tam přenést i s klecí aby měl společnost a zda je možné ho nějak zvykat na dalšího člověka, kterého neuvidí tak často. A jak snáší cestování, pokud bychom jeli někam třeba na týden a mohli ho vzít s námi...prostě nechci abych ho tímto nějak trápila, pokud je to problém, tak si papouška nepořídím.
mirjana
mirjana (70 příspěvků) 08.10.2008, 10:20:31 xxx.xxx.93.119
To by si potom papouška nemohl pořídit nikdo. Papoušek se dá na cestování i dalšího člověka zvyknout. Může se stát, že si na ostatní nezvykne, potom je lépe zakoupit klec, kde lze krmit papouška, aniž by se muselo sáhnout do klece - viz. terraint, nebo mu zakoupit druhého papouška opačného pohlaví, potom bude samotu lépe snášet.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.