Aktuálně: 4 800 inzerátů175 731 diskuzních příspěvků17 769 uživatelů

krmení

anonymní (neregistrovaný) 09.10.2008, 15:43:54 xxx.xxx.231.134
Jaké krmivo je nejlepší podávat v tomhle ročním období?
anonymní (neregistrovaný) 22.10.2008, 15:46:51 xxx.xxx.79.90
Dobrý den,mám měsíc a půl staré mládě Alexandra Velkého a přinesla jsem si jej domů před čtyřmi dny.Mohl by mi někdo poradit co to znamená,když pokaždé,když vidí že jej chci krmit začne vydávat zvuky a pokyvovat hlavou,ale nechá zi dát dvakrát do tlamičky a hned chce ven a létat,pípá pak hodně a pořád chce létat a jíst už vůbec ne.Dnes jsem zkusila uvařit mu rýži jak mi pordil Martin a přidala jsem tam směs pro malé papoušky ve které je již nevyloupaná slunečnice,kterou si loupe hodně.Uvidíme jestli to bude zobat.Pokaždé když jej teď pohladím po hlavě,zobáčku zakloní také hlavu a nechá se na něm drbat (buď mě chce kosnout,nebo se mu to líbí?) začne zase pípat a nebo když před něj dám něco co by mohl sníst,nechce a pípá.Spíše než proč nejí by mě zajímalo co znamená jeho chování,abych jej mohla pochopit.Už jsem o tom psala v předešlé rubrice,ale opravdu bych potřebovala někoho kdo mi pomůže ,řekne co jeho chování může znamenat.Nechuť jíst už kašičku?Mateřský pud?Hledá druhého papouška?Bojí se?Nechce semnou kontakt?Předem děkuji.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.